Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmaim miatt az utóbbi fél...

Az álmaim miatt az utóbbi fél évben minden reggel szörnyen érzem magam, miért, mit tehetnék ellene? (16/L)

Figyelt kérdés

Alapvetően annak ellenére hogy nem vagyok felnőtt én sikeresnek tartom magam azokban a dolgokban amit csinálok a megfelelési kényszerem ellenére, és általában boldog is vagyok, ezért nem értem, hogy miért van az hogy MINDEN EGYES NAP arra ébredek hogy már megint valami borzasztóan nyomasztót álmodtam.


Álmodok például jövőbeli eseményeket csak teljesen szürreálisan, nyomasztóan és mindig valami eszméletlenül fontos dolog számomra, ami pocsékul sikerül-történik,

legtöbbször viszont beleesek egy kútba, valaki üldöz, lépcsőkön és meredek helyeken le-fel lépkedek és mire felérek a lépcsőn fel is ébredek, és már a félév során legalább 30-szor álmodtam azt is hogy öngyilkos leszek.


Illetve azt is fontos lenne megjegyeznem hogy szépet vagy jót SOSEM álmodom, vagy legalább is nem emlékszem rá.


Nem értem hogy miért, vagy hogy ezek mit jelenthetnek ha van egyáltalán jelentésük, és hogy hogyan küszöbölhetném ki őket, mit tegyek?



2020. aug. 9. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Kezdj el foglalkozni álomfejtéssel, és rá fogsz jönni mit üzennek ezek az álmok. Kezdetnek szerezz be egy jó álmoskönyvet. Vagy ajánlom a tudatos álmodás elsajátítását!
2020. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
40%

Ha az álom megértése felé indulnál el, akkor semmiképpen nem vennék valami könyvet, amiben levannak írva, hogy ez az álom például mit jelent, mert nagyon sokszor egy álomra ráhúzható, de a többi százra nem. Így sokszor csak félre vezetne.


Ajánlom Carl Jung munkásságát, ő sokat foglalkozott az álmokkal és azok megértésével, mert úgy tartja, hogy az álom a lélek megnyílvánulása.

Érdemes lehet elgondolkozni, hogy a jelenlegi tudatos életedben hol vannak nehézségek, kérdőjelek.


Tudatos álmodással nem foglalkoznék, nem gondolom, hogy bármi segítséget adhatna itt. Nem fog valaki az egész életében minden éjszaka tudatosan álmodni, ha meg nem álmodsz tudatosan, akkor ugyanúgy visszajöhetnek ezek az álmok, amíg a mögöttes dolog meg nem oldódott.

2020. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!