Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Megmérem magam...

Hogy van ez? Megmérem magam reggel. Majd este is, és szörnyethalok, hogy mit mutat a mérleg. Másnap reggel ismét megmérem magam, és kevesebb vagyok, mint előző nap reggel?

Figyelt kérdés
Hova tűnik az a plusz, amit este mértem? Egy reggeli sima pisi után.
2012. márc. 23. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
este ezért ne mérd magad hiszen tele van a gyomrod
2012. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez még értem is (Egyébként sose mértem magam este, csak tegnap, kíváncsiságból)

De hova tűnik éjszaka az a súly? Nem pisilik reggel 1,5 2 l-t.

2012. márc. 23. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Pl. éjszaka kiizzadtad.


Ezért mondják azt, hogy egyrészt mindig ugyanabban a napszakban mérd magad, másrészt legfeljebb hetenkénti gyakorisággal. 2-3 kiló súlyingás van a szervezetben, ez pedig becsap, ha gyakran méred magad.

2012. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kilélegzed a szenet. O2-ből CO2 lesz.
2012. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ezen gondolkozz, hanem azon, hogy miért eszik az ember. Nem, nem azért, mert finom a kiflike meg a sütike, és nem azért, mert enni jó, hanem azért, hogy egy jó esetben 50-60, rosszabb esetben 100-120 kilós TESTET életben tartsunk. Ha a szenet belapátolod a kazánba és elégeted, vajon hova lesz a szén?
2012. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na látod! Már ezen is agyaltam! Minek eszünk, ha úgyis kijön belőlünk?! És készítjük/vesszük a finomabbnál-finomabb falatokat, aztán meg sírunk, hogy jaaaj..milyen kövér vagyok! :S
2012. márc. 23. 09:22
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ha a szenet belapátolod a kazánba és elégeted, vajon hova lesz a szén?"


Szóval a test ékszaka éget. És nappal miért nem tud?

Ha nagyon sokat alszok, és csak alszok, alszok, akkor egyre többet fogok "fogyni"? :)

Akkor megyek is vissza az ágyba. :)

2012. márc. 23. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az "égetés" egy biokémia folyamat, folyamatosan végzi a tested, biolgóiai oxidációnak hívják, amikor a sejtjeid a a táplálékot lebontják vízre és szén-dioxidra, utóbbit nyilván kilélegezzük. Csak éjszaka nem "töltöd újra", nappal meg eszel-iszol, így nyilván nő a súlyod, mivel reggel feltöltöd, aztán jó esetben még legalább 4-szer, utoljára mondjuk eszel 7-kor, lefekszel 10-kor, és a testednek a nap folyamán (meg korábban, ha kalóriadeficitben vagy) megevett táplálékból kell energiát nyernie, hogy működni tudjon - légzés, keringés. stb. :) De ezt nemcsak alvás közben csinálja, ha éjszaka felkelnél háromóránként enni-inni, amúgy aludnál; nappal meg ébren lennél, de nem ennél-innál semmit, estére lennél könnyebb - de na próbáld ki :D.
2012. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az az utolsó NE próbáld ki akart lenni, csak elírtam
2012. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!