Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott babával álmodni?

Halott babával álmodni?

Figyelt kérdés
Van már egy kisgyerekem kistesót tervezünk neki de még nem aktuális..Azt álmodtam hogy itthon meg szültem aztán el aludtam álmomban másnap kerestem a kisbabámat a házban teljesen egyedül voltam majd a következő pillanatban a kórházba sétáltam kerestem a babám majd egy orvos közölte hogy császár volt és császár közben el vágták a köldökzsinort és a baba nem élte túl majd sinrni kezdtem a valóságban ekkor keltem fel.. Nagyon meg ilyedtem ettől soha nem álmodtam ilyesmit és nem tudom mit jelenthet..ezek után úgy érzem félek még egy gyereket válalni..illetve azt tudni kell hogy az elsőt természetes úton szültem és magától a császártol is tartok kicsit..van aki álmodott hasonlót? Van ahol meg tudnám fejtetni az álmom?

2020. aug. 11. 14:38
 1/4 anonim válasza:
83%
Ekkora hülyeséget, ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
2020. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%

Ne gondold azt, hogy ez akkor valóra is válik, ez csak álom.

Beszéltetek a kistesóról, ezért álmodtál vele. Mivel te is írod, hogy félsz a császártól ezért volt benne, mert gondolsz rá. Most lehet egy kicsit beparáztál ettől, maximum várjatok még vele picit ha neked ez korai. Ebbe nem kell többet belegondolni.

2020. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem jelent semmit, csak álmodtál. Ébren is ugyanúgy eszedbe jut minden hülyeség, csak nem áll össze történetté, mert ezer más dolog leköti a figyelmedet. Álmodban viszont az agy random emlékekből, gondolatokból állíthat össze ilyen kis filmeket. De kár jelentést keresni bennük.
2020. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. aug. 11. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!