Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt???

Miért álmodtam ezt???

Figyelt kérdés

Az éjjel volt egy nagyon különös álmom.

Azt álmodtam, hogy apukám festőként dolgozott, pedig a családban én vagyok a művészlélek. Én is elmentem segíteni, mert az úgy ment, hogy apukám festi, és felviszem, mert fent eladják. Ott volt még egy munkás, és volt ott egy kb korombeli fiú. Hát ez volt, szerelem első látásra. Ő nagyon szeretett, én is őt. Olyan volt, mint ha nem is tizenévesek lennénk, és most kerültünk volna össze, hanem mintha felnőttek lennénk, és évek óta együtt lennénk. A fiú nagyon védett engem, álmomban volt egy olyan jelenet, hogy valahol volt egy medence féleség, és mindenkin rövidnadrág volt, mert ugye meleg van. Belemásztunk, hogy lehűtsük egy kicsit magunkat, mert nem ért csak comb középig a víz, de nekem nem szabadott vizes legyen mindenem. Egyszer csak elcsúsztam, pánikomban becsuktam a szemem, mert éreztem, hogy bele fogok esni a vízbe, de a fiú elkapott. Hirtelen többen is lettek ott, és egymás közt adogattak amíg ki nem értem a szélére. A fiú nem akarta bevallani, hogy ő kapott el, pedig azt hiszem már addigra együtt voltunk, de én tudtam, és még mindig nem mondta, hogy ő volt, de nem is tagadta. Az utolsó jelenet az volt, hogy hazahoztam, hogy bemutassam, és ott lett vége, hogy valamilyen padlás féleségben ülünk szorosan egymás mellett, és a család többi tagja kérdezősködik, hogy hogy együtt vagyunk ilyen hamar, amikor még egyikünknek sen volt valakije.

Valaki nem tudja véletlenül, vajon miért álmodtam ezt, vagy mi a jelentősége?

L



2020. aug. 17. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Szia Drága!

Most őszintén nem mindegy miért álmodtad? Miért kell h. jelentősége legyen? Szőttél álmodban egy érdekes történetet amit most megpróbálsz másokkal megmagyaráztatni. Holott csak egy kis romantikus lélek vagy. Kívánom maradj ilyen. :)

2020. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De cuki vagy:)

Igazad van! Azt hiszem, csak egy kicsit megijedtem, mert nem tudom a szüleim hogyan reagálnának a barát dologra, és talán álmomban megpróbáltam kideríteni(legalább is azt hiszem)

2020. aug. 17. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Te vagy a cuki! Gondolom ha lesz barátod nyugodtan bemutathatod szüleidnek. A szülők nem esznek gyerekeket csak féltik őket.

Sok sikert ! :)

2020. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalakon próbáld megnézni:

Keresési eredmények

Internetes találatok


Keresés ÁLMOSKÖNYV On-Line

alom.puha.hu › Alomfejto

Álmoskönyv: Álomfejtés. Mit álmodtál? Kíváncsi vagy mit jelenthet? Írd ide és megfejtjük!

‎Aluljáró, aludni, abc ... · ‎I: ibolya, idegen, idézet ... · ‎Beszélgess


Álomszótár, álomfejtés | nlc

nlc.hu › alomszotar

Álomszótár, álomfejtés. Szerző: Zánkai Géza pszichológus. Szeretnéd megfejteni, hogy mit álmodtál? Írd be az álomkeresőbe, vagy keresd ki az abc ...

2020. aug. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!