Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az lehet hogy az ego nem...

Az lehet hogy az ego nem enged tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2020. aug. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fantázia, képzelőerő hiány is okozhatja
2020. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát fantáziám az van mert állandóan fantáziálok... bár az is lehet hogy az ego fantáziál
2020. aug. 22. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

őszintén én egoista vagyok, világ életemben az voltam. Mégis egy-egy alkalommal sikerült...

Mennyire figyeled a környezeted? pl oszlopok, tetők, utcák stb.

Azt hallottam az segít. Legalábbis nekem ez az egy volt olyan a tippek közül amit csináltam, még mielőtt "divat" lett volna.

2020. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blau Kind válasza:
Sztem az ego tud álmodni csak. Pl. amivel este foglalkozol, azzal álmodsz. Általában. Mint Freud szerint is 2-féle álom van=végyteljesítő és feszültséglevezető. Nem hinném, hogy a cuki kis id, aki azt mondja este "Óh, de megnéznék egy mesét" mesével álmodna. Pedig legutoljára azt gondolta. A szuperego szintén nem fog álmodni. Ne lesz benne főnök... Szerintem, persze lehet, más máshogy képzeli. Az tuti állítólag, ha eszel egy STILTON sajtot este elalvás előtt, horrorisztikus álmaid lesznek tőle, olyanok, amiket egyesek a drogos álmokhoz hasoníltanak. Az nem tudom, milyen, de ki akartam próbálni. A LILD-ben lehet kapni néha, de olyan kemény volt, amikor megnyomtam, na mondom, tutira nem töröm ki a fogam egy kis haluért... Hát főleg, ha be sem jön. Én nem tom, de "nem olvadok semmitől", hidegen hagy minden, ami másokra hatással van. Ez sem jó persze. Na szasz.
2020. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!