Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Szóval valahová készültem és ezért szükségem volt orvosi papírokra. Átmentem az orvosi rendelőhöz,ahol még a doktornő nem volt ott,csak három ember várt a váróban. Aztán az egyik fogta az ajtót és bezárta én pedig pánikba estem és kiabálni kezdtem.

Ezután elindult felém és próbált ütéseket mérni rám. Valahogy kitértem előlük, aztán valami csoda folytán földhöz vágtam, mire az ajtó kinyílt.

Elkezdtem kiabálni ismét és láttam embereket, akik fogták és vissza zárták az ajtót. Viszont valaki végül meghallott engem,mert jöttek a rendőrök. Ők próbálták megjátszani, hogy nem történt semmi, de a vége az lett, hogy a rendőrök elvitték mind a három embert.

Aztán egyedül elkezdtem átnézni a helyet, hogy hagytak-e valamit hátra. Mire pedig az izgalom elmúlt elkezdtem sírni,hiszen elég traumatikus volt a dolog.

Az egész álom alatt igazából félelmet és pánikot éreztem. Kivéve akkor amikor sikerült földhöz vágni,mert akkor egy kis csodálatot. Plusz a végén megkönnyebbülést és sokkot.


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. szept. 12. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Az ütések indulatokat jeleznek. Az ajtó bezárása azt jelenti, hogy ideje lezárnod egy életszakaszt és újba kezdeni. Mivel kinyílt, van lehetőséged a lelki fejlődésre (annak ellenére hogy ismét bezárták).

A félelem valós félelemre vagy a keringési rendszer zavaraira utal.

2020. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Orvossal álmodni azt jelenti hogy érzelmileg vagy spirituálisan gyógyulni vágysz, de az álmod alapján ezt nem kapod meg, emiatt egyre frusztráltabb vagy.



A verés jelentheti azt; hogy nagy változások indokoltk a viselkedésed nézve.

Illetve, hogy "ver az élet", a határaidhoz közel vagy, túlhajszoltak

2020. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!