Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a végstádiumú rákos...

Álmomban a végstádiumú rákos nagyapám meghalt 3 nap mulva,miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Sosem álmodtam a nagyapámmal edsig, ez volt az első. Az álmomban 3 nap volt, az elsőben a nagyapám volt csak nálam, a második nap a nagymamám is vele volt, harmadik nap, meg csak a nagymamám volt az ágyamon. Viszont a való életben, tegnap még otthon volt, ma már a korházban van.. Ugye nemnmegálmodtam? Nagyon féltem, ő nevelt fel, nekem ő a mindenem. De nem értem miért álmodtam vele. Azelőtt már 1 éve küzdött a rákkal, fél éve ágyhozkötött. Többet van korházban sajnos mint otthon.

Novemberben jár le az éves szerződésem külföldön, akkor tudok hazamenni, de félek wk, hogy késő lesz. Mit gondoltok?



2020. szept. 13. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Rákkal álmodni jelentheti az elemésztő rossz gondolatokat, negatív érzéseket.


Megálmodni egy még élő személy halálát jelentheti az ő általa szimbolizált dolgok hiányát. Azaz hiányzik a családod, akik a legközelebb vannak hozzád.


Nevelőszülő halálát megálmodni jelenthet önnálósodást, a saját lábadra állást, azt, hogy igazán felnőttél.


Az ágy a biztonságot, otthont szimbolizálja, vagyis félted a nagypapádat, szeretnéd biztonságban tudni.

2020. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de az éjszaka elhunyt, isten nyugosztalja :(

Valószínűleg a halált álmodtam meg :(

2020. szept. 15. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!