Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés? Egy erkélyen...

Álomfejtés? Egy erkélyen álltam és onnan láttam, hogy egy fehér energiasárkány repül ott. Tovább!

Figyelt kérdés

Az erkély ahhoz a házhoz tartozik, ahol gyerekkoromban laktam.


Az energialényt katonai repülőkkel kezdték lőni.

Nem tudtak benne kárt tenni.

A lény is csinált valamit, akkor a katonai repülők lezuhantak.


Sokkot kaptam.


Az energiasárkány fehér színű volt és körülötte talán szürke körvonal, szintén energia.


Nem tudom, hogy ki volt a "jó" vagy ki volt a "rossz".


Nem biztos, hogy sárkány volt, csak arra emlékeztetett.



2020. szept. 15. 21:21
 1/4 anonim válasza:
50%
Az álmokkal nem érdemes foglalkozni. 2 éve voltam egy fájdalomklinikán, ahol részt kellett vennünk előadásokon, pl. mi is az a fájdalom, hogy alakul ki, hogy hatnak a fájdalomcsillapítók, milyen fokozatai vannak, stb. Volt egy pszichológus-neurológus előadás is, ahol az egyik beteg összefüggést vélt találni az álmai és a fájdalmai között. Akkor kicsit mélyebben lett az álom téma érintve, és tudományosan el lett magyarázva (amit nem tudnék visszaadni:), hogy az álom maga nem tudatos, az álmokat nem szabad összefüggésbe hozni a valósággal, teljesen mindegy, mi történik a valóságban. Tehát "orvosilag" bizonyított tény, de ha ez a terület téged érdekel, akkor érdemes egy orvost felkeresni, aki elmagyarázza neked, a lényeg, hogy orvos legyen, ne mindenféle sarlatán, aki karmával meg jógával meg fengsuival gyógyít.
2020. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezek a te gondolataid, illetve olyan gondolatok, amelyeket másoktól hallottál.


Talán feltűnt neked, talán nem, de engem nem a materialista reagálások érdekelnek, azért van a kérdés az ezotéria kategóriában!


Érdemes lenne már felfogni, hogy az orvosok nem mindentudók. Sokuk sajnos igencsak távol áll az igazság tudásától.


Hiába akarsz győzködni arról, hogy szerinted mi az igaz, nem fogsz meggyőzni, mivel sem te, sem azok, akikre hivatkoztál, nem rendelkeznek kellő tudással még a saját szakmájuk területén sem.

2020. szept. 20. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam a 11.-es válaszoló az elefántos-kígyós kérdésre. Évek óta foglalkozom álomfejtéssel, és tapasztalatból mondom, az álmok nagy része olyan dolgokat mutat, amikkel a való életben is foglalkozunk.

Ezt az álmot nagyon nehéz lenne álomképek szerint fejteni. Szerintem azt mutatja, hogy a való életedben sokat foglalkozol az ezotériával és az energialényekkel. A sárkány azt jelenti, hogy fenyegetve érzed magad, de jelképezhet egy negatív nőalakot is.

2020. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Á, nem foglalkozom energialényekkel és különösebben ezotériával sem - de persze nem tudom, hogy ezalatt mit értesz.

Az álmok érdekelnek, az biztos. :) De pl. nem olvasok ezzel foglalkozó könyveket sem.

Csak láttam itt, hogy néha igen jó álomfejtések születnek itt.

Köszi a tippeket!

2020. szept. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!