Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a fiu osztalytar...

Mit jelent ha a fiu osztalytarsammal almodtam?

Figyelt kérdés

Regota van baratom

Nem reg kozepiskolas lettem

Es van egy fiu akivel "joba"vagyunk az osztalybol

Este vele almodtam es kavartunk vagy egyutt voltunk igazabol nem emlekszek hogy melyik volt

Mit jelenthet?


2020. szept. 22. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat gondolsz rá, és vele álmodtál.
2020. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, csak ott motoszkál a fejedben, és vele álmodtál. Ugyanúgy, ahogy ébren eszedbe juthatott ez, csak esetleg nem is tudatosult benned, úgy jött elő álmodban is.
2020. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy homoszexuális gondolatok gyötörnek. Tudat alatt eljátszadoztál már a gondolattal, hogy milyen lehet buzulni. Nos hát én is szoktam ilyenekről fantáziálni, hogy a gőzfürdőben vagyok, egy csapat fiúval, meg egy köcsög vazelinnal. Nincs ebbe semmi, ez teljesen normális.
2020. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy homoszexualis almom lett volna,hiszen lany vagyok:)
2020. szept. 22. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor egy hetero álom volt. :)
2020. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már olyat, hogy összejöttem egy fiú oszttársammal. Lehet, hogy elfelejtettél tőle megkérdezni valamit vagy ő tudja elküldeni a házit és a tudatalattid emlékeztet rá. Nekem is ilyesmi volt.

Kicsit konkrétabb eset volt amikor a srác álmomban odajött hozzám és megkérdezde, hogy kész van-e a házim a nagyon szigorú tanár órájára. Felriadtam és megírtam.

2020. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!