Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent ha egy volt...

Az mit jelent ha egy volt osztálytársamról álmodtam?

Figyelt kérdés

Nagyon jó álom volt. Sajnos egy olyanról álmodtam akit elveszítettem sehogy se tudom megkeresni facebookon sincs fent. Egyszerűen olyan szomorú hogy már ilyen sok mindenkit elveszítettem es ez csak egyre rosszabb lesz. Azok akik hiányoznak bánom hogy nem voltam még jobb hozzájuk.

22/f



2018. júl. 18. 11:23
 1/8 leértékelt ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy...
2018. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit? Mit jelent?
2018. júl. 18. 12:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért nem írtok semmit se? Nem igaz hogy ezen az oldalon nem lehet már kérdezni sem, mert tojnak rá.
2018. júl. 18. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Állítólag az az ember aki álmunkban megjelenik, hiányzik tudat alatt. Bár neked most tudatosan. Szóval valószínű csak annyit jelent, hogy sokat gondolsz rá. :-P
2018. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, a sok elveszített emberek közül márcsak álmaimban tudok találkozni.
2018. júl. 18. 13:54
 6/8 anonim válasza:
Ha a napokban gondoltál rá, vagy fontos neked,akkor valószínűleg azért álmodtál róla mert tudat alatt szeretnél vele találkozni, esetleg beszélni.
2018. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 leértékelt ***** válasza:
0%
Szerintem...
2018. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik hianyoznak az embernek, azokra gondolni szokott. Innentől pedig, szinte törvényszerű, hogy az álmaiban is megjelennek.
2018. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!