Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmomban egy fiú osztálytár...

Az álmomban egy fiú osztálytársamról álmodtam másodjára. Mielőtt belekezdenék el kell mondanom pár dolgot hogy érthessétek. ?

Figyelt kérdés

Ő egy nagyon önkontroll nélküli, neveletlen fiú, mindenkivel csak a rosszat csinálja,volt egy barátnőm aki mesélte,hogy ő is álmodott hasonlót. Régen jóban voltunk, 2x be is jöttem neki (amit onnan tudok,hogy elmondta) és volt tényleg olyan időszak,hogy mindenkinek csak a jót mondtam róla, de hu... Nagyon egy undorító ember... Na szóóóval. Azt hogy ezt el meséltem kezdődhet is az álom.

Egy kis szegényebb házban volt így az osztály. Folyton beszólogatott nekem a haverjai társaságában (ők nem játszottak szerepet benne) és én ezt nem hagytam annyiban szépen megmondtam neki a magamét mint élőben is. Ezt nem viselte jól, fogott egy tömény fa golyót vagy valamit, mint a bowling golyó csak fából meg kisebben, és fejbe dobott vele, én meg hátradőltem tőle egy pillanatra becsukódott a szemem,majd felálltam és megpróbáltam visszadobni a golyóval de nem sikerült, mire ő a sarokba húzódott a fején volt a keze, így védekezett. Én fogtam vagy 4 ilyen golyót és rádobtam a fejére, de nem adott olyan érzést,hogy ezzel el is értem valamit. -Ez volt a lényeg, van még az álomban esemény, de nem hinném,hogy ennek a megoldásában segítene-



2017. júl. 3. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne a kérdés? Csak annyit írtál le, hogy mit álmodtál.
2017. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra akartam kilyukadni,hogy mit jelenthet
2017. júl. 3. 21:30
 3/6 thoomas26 ***** válasza:
A való életben is nagyon móresre tanítanád szíved szerint, de úgy érzed, ez aligha sikerülne. Szívesen helyre raknád, de tudod, hogy nem tudod megváltoztatni és/vagy nem érnél el vele semmit. Ez az érzésed jelent meg az álmodban ilyen módon.
2017. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom te szereted a pajzán férfiakat/fiúkat, akik pajzán dolgokat művelnének veled. Ha így megy tovább el fogod kapni azt a halálos betegséget, amit szerelemnek hívnak. Kezeltesd magad, ha nem akarsz terhes lenni a végén! Az álmaid próbálnak figyelmeztetni a tragédiára. 😏
2017. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De tényleg a szexuális vonatkozás nem elvetemült ötlet.

Van egy olyan mondás: tele van veled a t...öm.

Itt a gólyó lehet ennek a képi megjelenítése.


"bowling golyó csak fából meg kisebben, és fejbe dobott vele, én meg hátradőltem tőle egy pillanatra becsukódott a szemem,majd felálltam és megpróbáltam visszadobni a golyóval..."

A fa tárgyak élőbb tárgyak, mint társaik pl. müanyag. Nem véletlen lett Ponokkió hús egy tündér jóvoltából.

Én ezt az álmot egyfajta közös masztinak nevezném. Ha tele van a "gólyó" el lehet "menni", úgy is, ha egy fejhez csapkodjuk.

2017. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
"2x be is jöttem neki" azt hogy? :D Egyszer tetszettél neki, aztán nem?
2017. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!