Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet egyfolytában...

Mit jelenthet egyfolytában ugyanazzal a személlyel álmodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hónapok óta ugyanazzal a személlyel álmodok akibe szerelmes vagyok nagyon, több, mint két éve. De sose lehet köztünk semmi, mert ő a fiúkra bukik és mindketten lányok vagyunk. Tudja, hogy szeretem és ennek ellenére szinte legjobb barátok vagyunk, mindent megosztunk egymással, és barátilag viszont szükségünk van egymásra. Én már nagyjából beletörődtem a dologba de még nem teljesen. Épp egy fiúval próbálom összehozni aki tudom, hogy boldoggá fogja tenni ha összejönnek. Mivel én sajnos nem tehetem boldoggá, akkor legalább ő legyen az.

Ő 18L én 20L

Csak azt szeretném tudni, miért álmodok minden félét vele naggggyon rég óta. Van amikor ő is szeret álmomban és érintések vannak köztünk. De van amikor csak csinálunk valamit mint a való életben is.



2020. szept. 28. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyit jelent, hogy szereted és a tudatalattid zaklat a gondolattal.


Velem is rengetegszer fordult elő ilyen.

Hiába akartam, hogy jelentsen valamit, nem jelentett semmit, maximum számomra.


Én is leszbikus vagyok egyébként, de ettől függetlenül írtam, hiszen ilyen bárkivel előfordulhat. :D

2020. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A vágy, ami álmodban is előjön. Az álmok nem jelentenek semmit. Ugyanúgy ébrednek benned gondolatok, mint amikor ébren vagy, csak álmodban nem ér annyi inger, nem tereli el semmi a figyelmedet, így végig tudod álmodni.
2020. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
En meg fiu létemre fiuval almodok
2020. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Nem jelent semmit
2020. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden alom jelent valamit. Csak nem azt amit almodsz hanem tovabb kell fejteni. Koszi a valaszokat
2020. szept. 28. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem jelentenek semmit. Az álom pusztán annyi, hogy az agyad rendszerezi a benyomásokat amik napközben értek, foglalkoztattak. Tudom, butuskább körökben divat ebbe jelentést magyarázni, de ez csak babona, önbecsapás
2020. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentése az álmoknak. Főleg univerzális, amit kívülállók tudhatnának.
2020. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

UgyanAZZAL vagy ugyanARRÓL álmodsz?

.

Ugyanazzal álmodni azt jelenti, hogy alvásidő alatt is együtt, egy helyen vagytok.

Ugyanarról álmodni pedig tudatalatti vágyad alvás közbeni kivetülése.

2020. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!