Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom egyfolytában...

Miért álmodom egyfolytában össze-vissza?

Figyelt kérdés

Már régebben is sokszor álmodtam, de volt olyan nap is amikor nem, vagy nem emlékeztem rá. Mostanában (jó pár hónapja) egyfolytában álmodom minden este. Ha ötször kelek fel az éjszaka, akkor ötször fogok álmodni más félét, miután elalszom. Van, hogy a szeretteim vannak benne, de olyan is, amikor teljesen hülyeségekről álmodom.


Nem történt semmi különösebb dolog az életemben. Általában elalvás előtt már 1-2 órával nem eszem, de volt hogy bekaptam valamit. Ugyanúgy álmodtam akkor is.


2018. márc. 23. 08:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon zavaró, mert amikor felébredek úgy érzem, hogy egyáltalán nem tudtam az este kipohenni magam.
2018. márc. 23. 09:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az ember természetes állapota... Mármint, hogy éjjelente 4-5-6-szor is álmodik. A leírtak alapján teljesen jól csinálsz mindent, semmi gond veled.

Azt javaslom, ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget a dolognak, inkább élvezd ki a lehetőséget. Sokan örülnének ennek.

Hidd el, az a rossz, amikor nem emlékszik valaki az álmaira.

2018. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a fene tudja. Én hol emlékszem az álmaimra, hol nem, de nem igazán látom, hogy bármi előnye lenne, amikor emlékszem rá. Viszont amikor nem emlékszem, valahogy kipihentebben ébredek.
2018. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!