Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lenne ha , vagy lehetséges...

Mi lenne ha , vagy lehetséges lenne e?

Figyelt kérdés
múlt éjjel 2020,október, 9. Éjjel fent maradtam és 10.én reggel 5 kor feküdtem le aludni , álmodtam valamit ami engem nagyon meg fogott, egy lány ról almodtam de nem tudom el dönteni hogy az eggyik lány ismerősőm ről álmodtam vagy sem mert nagyon hasonlított rá kicsit olyan volt arcra mint az a lany ismerősőm és Billie eilish ötvözete vagy az eggyik vagy a másik nem tudom újra almodnám hogy kiderítsem de nem tudnám újra álmodni vagyis nagyon kicsi esély van rá , a lényeg hogy lehetséges lenne egy olyan gépet készíteni amit ha rá húzol a fejedre mint egy sapkát rá kapcsolódik az agyhullámaid ra és meg keresi és le menti a létező összes almodat amit gyerek korod tól kezdve egészen idáig álmodtál egy lemezre vagy egy külső vinyóra hogy újra tudjad nézni vizuálisan film formájában külön külön az álmaidat persze amiket nem kívánsz újra nézni azokat le törölheted a lemezről vagy éppen a digitális adathordozó ról, lehetséges lenne ilyen szerkezetet készíteni ? Vagy van e már esetleg, mondjuk szerintem nincs, de lehetséges lenne ilyet el készíteni, nagyon újra nézném az álmaimat leg inkább azt amit most utóljára álmodtam.

2020. okt. 11. 03:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az otthoni használatra készült lenne így is úgy is. +meglenne az ára.


A legtöbb esetben a stressz okozza ezeket, a rém álmokat. az agyad csak kivetített képekkel operál a feldolgozható "anyagokból".

pl hallottad milyenek a démonok, ijesztő és gonosz lények, képeket is láttál, talán filmet is. s ezze a megszületik a félelemre a stresszre a "gyönyörű" jelmez, a hasonlat, aminek azt a problémát tulajdonítod.


én a trextől menekültem gyerekként, a jurasic park és a Dinovengers egyvelege volt, trex + minigun ma már viccként tekintek rá de gyerekként elég para volt, majd legyőztem...arra nem emlékszem mit szimbolizálhatott, mitől féltem ennyire.

2020. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!