Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ezt teljesíteni?...

Lehetséges ezt teljesíteni? Lenne jelentős látható változás?

Figyelt kérdés

Szóval kitaláltam egy 12 hetes kihívást magamnak, saját programmal. Cél a fogyás, formásodás, izmosodás, feszesítés ilyesmi.

Futásból és egy 10 féle gyakorlatból álló edzéssorozatból fog állni, előbbit reggelente, utóbbit délután végezném. Mindennap csinálnám mindegyiket. Naponta növelném a teljesítményt, pl felülést 30-cal kezdem, napi 5-tel emelem, így utolsó napra 500jön ki.

Most konkrétan a futás érdekelne, hogy szerintetek az úgy teljesíthető, ha 3km-rel kezdem és napi 500m-rel, azaz fél km-rel növelem a távot, így 45km az utolsó nap?

És amúgy ez az egész sztetek jó lehet, van értelme, vagy feleslegesen gyötröm magam? Szeretném megcsinálni, csak nem tudom, hogy van-e értelme, lenne-e látszata, látható lenne-e a munkám 12hét után?

Vélemények?


2018. márc. 3. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen irreálisak a céljaid, kb. 10 kilométeres távnál fel fogod adni. Valószínűleg időd sem lenne ennyi testmozgásra.
2018. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vagy az értelmesebb lenne, ha időt mérnék, nem távot?

Pl 6perccel kezdem, napi 1perccel több, utolsó napra pont másfél óra lenne.

Nem tudom melyik lenne jobb

2018. márc. 3. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap alatt nem lehet lefutni 1 maratont, főleg úgy, hogy naponta futnál pihenés nélkül.
2018. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember belekezd néha olyan dolgokba amik kudarcba fulladnak, ez az önismeret egyik útja. No de a kudarc után felállni, az az igazi érdem. ;)
2018. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:(

És ha időre mérem?

2018. márc. 3. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tulajdonképpen az utolsó napon tízszer ötszáz ismétlést végeznél a gyakorlatokból, majd lefutnál egy maratont plusz még három kilométert?! Beleférne ez 24 órába? Bár az tuti, hogy a felét se bírnád, az izmok lassabban nőnek, ahogy a teljesítőképesség fejlődéséhez is idő kell.
2018. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Youtube tele van x hetes kihívás videókkal. Ezek nagyon látványosak (vagy igazak, vagy nem), de én nem ezt az utat javaslom. Ne 12 hétig akarj erős és egészséges lenni, hanem mindig. Olyan edzést válassz, amelyet élvezel, amelyet hosszú távon tudsz csinálni, és nem azt várod, mikor telik le végre a 12 hét. Ha eddig nem sokat mozogtál, gyorsan fogsz fejlődni, ez a kezdők jutalma.
2018. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utána sem hagynám abba, csak változtatnék picit.

Akkor ha időre mérném az jó? És mondjuk a cél 3óra az utolsó napon.

Nem mindegyikből 500lenne a cél. Csak egy példát mondtam, de amúgy beleférne, max megdögölnék:D

Na de komolyan.

2018. márc. 3. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!