Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban meghalt egy idős...

Álmomban meghalt egy idős néni..Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban egy idős néni előttem esett össze és fel kaptam a kezembe és kiabáltam, hogy hívjanak mentőt.. Aztán jött egy mentős autó és ki szállt belőle egy férfi és át nyújtottam neki a nénit..Mikor nyújtottam át rám nézett és fekete volt a szeme és azonnal felébredtem..ez kb hajnal 2-3 óra között lehetett..egyébként hozzá tenném, hogy többször is elő fordult velem ,hogy 2-3 óra között csak úgy szimplán felkeltem..

Ui: bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett, köszönöm, hogy elolvastad!



2020. okt. 16. 14:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon ritkán álmodom, ezért is voltam kíváncsi, hogy ez akár jelenthet-e valamit, de akkor ezek szerint ez semmi komoly.. Egyébként mikor elájult a néni rögtön tudtam, hogy meghalt, mert úgy emlékszem néztem hogy lélegzik-e és nem lélegzett.. Nekem azért kicsit para volt ahogy rám fordította a fejét és fekete szeme volt, mert hát igazából én hiszek a természett fölötti dolgokban..
2020. okt. 16. 16:42
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt próbáljátok megérteni, hogy az álom nem egy univerzális szimbólumrendszer, hanem az agyunk, a memóriánk játéka, ahogy előttem is írták. Ébren is ugyanúgy eszedbe jut minden furcsaság, csak nem gondolod végig, mert annyi inger ér, ami eltereli a figyelmedet.

De ha pl. megnézel egy erőszakos filmet este, ami megvisel, sokkal nagyobb eséllyel fogsz valami hasonlót álmodni. És akkor az még nem fogja azt jelenteni, amit az "álmoskönyvek" írnak.

2020. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig minden nap álmodsz, többet is, csak nem emlékszel, mert nem jegyzed meg, csak ha épp akkor ébredsz fel, amikor álmodtál.
2020. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igy van, ezt jelenti az alvas REM fazisa.
2020. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 16. 17:50
 16/18 A kérdező kommentje:

Egy kis fejlemény az álommal kapcsolatosan!:D


Az álmomra rá két hét után valóságban is megtörtént az álmom! Ugyanis a munka helyemen össze esett pont előttem egy néni, bár nem lett fekete a szeme meg semmi ilyesmi, de azért elég érdekes és furcsa volt, hogy ez valóságbam is megtörtént! Ui:a néni jól van, nem lett baja!😄

2021. febr. 23. 10:10
 17/18 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a néni volt, vagy kábé ugyanúgy nézett ki, mint az álmodban?


Lehet,hgoy akkor azt akarta üzenni az álom,hogy ne félj a haláltól.

Meg még az amúgy sem a vég; de amúgy tökre örülök tehát, hiogy jól van a néni. :):)

2021. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem hasonlított rá semennyire az álmomban lévő hölgyre..
2021. márc. 29. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!