Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha azt álmodtam...

Mit jelenthet, ha azt álmodtam, hogy az exem meghalt rövid időn belül rákban? Sírtam az álmomban is és akkor is mikor felkeltem.

Figyelt kérdés
Nem hiszek az ilyen babonákban, hogy meghosszabbítottam az exem életét, csak szeretném megfejteni, hogy ez mit is jelenthetett.. Az álmomban annyira zokogtam és fájt, hogy ilyen fájdalmat még talán sosem éreztem. ( nem éreztem még milyen elveszteni számomra közeli embert örökre ) . Hozzátenném hogy 3 hónapja szakított velem és többé kevésbé már szerintem túl vagyok rajta. Esetleg ezt is jelenthetné, hogy sikerült végleg elengednem ? 23L
2019. máj. 11. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, ez azt jelentheti, "hogy sikerült végleg elengedned". A "halál" az álomban nem jelent valódi halált az álomfejtő könyvek szerint. Hanem szimbolikus - talán itt mondható: hogy bár nagyon fájdalmas számodra, de számodra "meghalt". Jobbulást, és utána kívánom, hogy találd meg az igazi szép szerelmet.
2019. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éber pillanataidban lezártad őt, esetleg elterelted róla figyelmedet kereszt-relytvénnyel, és az álom során kerülnek megélésre az éber álapotban meg nem élt érzelmek.
2019. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!