Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan álmotok, amely...

Volt már olyan álmotok, amely annyira valósághű és szép volt, hogy utána rossz hangulatotok lett, amikor az véget ért és felkeltetek?

Figyelt kérdés
Miről szólt az álom? Fel tudod idézni?

2020. okt. 23. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallucinációm volt ilyen.
2020. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni kell rólam hogy még sosem éreztem igazán szerelmet, bevallom nem is nagyon kerestem. Az álmom már nem tudom, hogy miről szólt, de futottam egy srác elől. Épp egy lepcsőn lefele futottam amikor utolért és elkezdtünk harcolni. Asszem az volt hogy valami rosszat tettem a bandájának. Lényeg hogy a végén ölelkeztünk. És annál szebb érzést el sem tudok képzelni. Egyszerű srác volt, viszont bennem még mindig olyan élénken él. Utána hetekig szerelmes akartam lenni, hogy érzzem újra ezt az érzést
2020. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor azt álmodtam, hogy összejöttem a szomszéd lànnyal.
2020. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hangulatom nem lett. De néha tudom, hogy álmodom, és mindig repülni akartam. Ami végre sikerült, tudtam álmodom, és tudtam repülni a ház körül a szántóföldek felett, megtenném minden éjjel, de azóta csak a szokásos álmok jönnek. Mindig emlékszek, tipikus visszatérő álom a lepusztult nyilvános wc aminek sokszor hiányzik az ajtaja is. Vagy a a föld alatt lévő hatalmas üregekben futó csövek. Ezek szürke álmok, de a tudatos álmok mindig színesek szépek valósághűek, de nem lesz rossz hangulatom utána, mert már álmomban tudom, hogy álom.
2020. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Amikor gimis voltam, fél évig hetente jártam magánórára és a tanáromat nagyon különlegesnek találtam. 40+-os családos nô volt, én pedig egy 17 éves lány. Még nem voltam szerelmes és nem hiszem, hogy azt éreztem, de nagyon kedveltem és soha nem éreztem olyan borzasztót, amikor abbahagytam járni hozzá.

Akkoriban gyakran, de még most is néha álmodok vele, hogy megölel, beszélgetünk vagy órára megyek hozzá. Azok az álmok nagyon kellemesek és az álomban mindig arra gondolok, hogy bárcsak örökre úgy maradhatnánk. Gyakran amikor felébredek, csorog a könnyem, órákig csak keserûséget érzek és rossz kedvem van, mert valószínûleg soha nem fogok már találkozni vele.

2021. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!