Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akarhatott "üzenni" nekem...

Mit akarhatott "üzenni" nekem ez a visszatérő rémálom? Lécíves valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt nem ttudom,, pontosan mikor azt álmodtam,hogy ez pasi akit nem ismertem és soha élemben nem láttam,elrabolt de nem láttam az arcát se semmijét se azért elrabolt XDD Aztán ugye mindig próbáltam megszökni de nem tudtam mert ő túljárt az eszemen..Aztán tegnap az volt az álmomban,hogy megakartam szökni de elsőre nem sikerült,azt másodszorra a városban voltam és befutottam a 100ft-osba boltba.Kilestem és láttam,hogy már keres engem azt jött utánam fejbe vágtam egy üvegvázával.Aztán át futottam a zebrán és futás a buszpálya udvarra a buszhoz közbe elhagytam valamit,és közben megszólított az osztály társam anyja...Mondtam neki valamit és rohantam tovább. De a buszra mikor felszálltam ott volt anyám apám,behunytam egy pillanatra a szemem.Utána már nem voltak ott..Leültem aztán nem tudom,hogy de egy papír került a kezembe néztem,hogy most mégis mi van..Egyszer arra lettem figyelmes, megjelent rajta ez,hogy : "hogy? és miért?" és itt vége lett az álomnak mert fölébredtem..
2010. aug. 9. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Hát az biztos elég gyerekes dolog mikor behunyod a szemed, hogy eltűnjön, ne legyen ott stb.. kisgyerekeknél megfigyelhető. Másikról annyit túl kirívóan öltözködöl, ami a nagy egoizmusoddal párosul. Ne nézz annyi akciófilmet annyit tudok tanácsolni :)
2010. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el -.-" Nem kap már az ember normális választ se -.-"
2010. aug. 9. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit vársz cicám, megfejtik az álmodat itt az interneten? Ahhoz ismerni kell valakit, tudni kell dolgokat a magánéletéről és úgy lehet összerakni a jelentőséget.

De legtöbbször buta álmoknak nincs jelentősége csak te titulálsz neki azt. Amúgy pszichológus vagyok , te meg tini.

Na mind1, csak segíteni akartam szabadidőmbe erre lehurrogsz. Most írhatnám a regényt a reakciódra, de felesleges :) Legyen elég annyi ne támaszkodj másokra annyira legyél egy kicsit önállóbb hogy ne az átlag réteget képviseld, te dolgod megfogadod-e vagy nem :)

2010. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a cicád -.-" Akkor mért válaszoltál a kérdésemre most ha lehurrogtalak? Óhh szegényke most elvesztettél pár fontos percet az életedből csak sajnálni tudlak :)
2010. aug. 9. 17:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy segítsek a beszűkült látókörödet kibővíteni mert én ilyen rendes ember vagyok. Majd kinövöd (remélem)
2010. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jól van nem érdekel,le vagy... :D
2010. aug. 9. 19:40
 7/11 anonim ***** válasza:
nem tetszenek a válaszok cicám?
2010. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy buta álom semmi több...
2010. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Talán valami ismeretlen érzéstől nem tudsz szabadulni, csak nagyon nehezen? Talán... Nem tudom. Nekem ez túl bonyolult. Amúgy én is álmodtam hasonlót, csak az nem visszatérő volt, hanem sorozat. :D Úgy imádtam azokat az álmokat. X)

Ja ha már itt tartunk milyen érzés volt ezt álmodni? :)

2010. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem volt valami jó érzés ezt álmodni:S XD
2010. aug. 11. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!