Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki az akinek már volt olyan,...

Ki az akinek már volt olyan, hogy amikor elakart aludni, valaki beszélt a fejében és a nevén szólította? Alvásparalízis ez gondolom.

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 22:34
1 2
 1/16 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Gyakori jelenség elalvásnál a hangos moraj, beszéd. Nekem mindig egy kórus szól, idegesítően hangosan, mindig megriadok.
2020. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
2020. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1-es Mást is hallasz?
2020. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez a téma engem is érdekel
2020. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni.Jól meg is ijedtem.Mai napig megijedek ha előfordul.Van hogy a nevemen szólítanak de olyan is előfordul hogy többen beszélnek.
2020. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Jajj ez a legxarabb erzes a vilagon. :D Mar epp elaludnal, felálomban vagy, erre mintha valaki a fejednel megszolalna. En meg igy mi a fax, ugy kipattan a szemem. Ennel csak alvasparalizis a cudarabb, az egyel kevesbe parabb verzioja meg mikor randul egyet a tested es arra riadsz fel. Bzzt
2020. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
De ahogy a Wikipédia írja, ilyenkor ha rákoncentrálok, elképzeltem a szobám, hogy még látom, akkor tudatos álomba kerülök.
2020. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagxok ahogy Miss Endzsi írta.
2020. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem még ilyen sosem volt, hogy elalvás előtt beszédhangot hallottam volna. Olyan van ritkán, hogy puffanást, meg egyébb zörejeket nagyon hangosa. Gondolom ezek a szobában vagy szomszédban hallható természetes éjszakai zörejek, csak félálomban az érzékeim megtréfálnak és hangosabbnak hallom ezeket.

Na ki is futnék a világból ha a tök üres lakásban szólongatna valaki.

2020. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még nem volt de olyan már igen erdőben mentem és olyan volt mintha a nevemet hallottam volna sehol senki .
2020. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!