Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmaimban szinte sosincs...

Az álmaimban szinte sosincs privát szférám, de ez általában nem zavar túlzottan. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Helló!


Ez a motívum túl sokszor jelentkezik, szerintem valami üzenet akar lenni a tudatalattimtól.


Sokszor előfordul, hogy olyan helyen vagyok az álmaimban, ahol egyedül kéne lennem.


Ma például egy kádban fürödtem, amikor bejött egy kislány, és eszébe se jutott kimenni.

A valóságban nagyon fura lenne, de ekkor szinte egyáltalán nem zavart. (talán itt is inkább a lány személyisége idegesített, nem a tény hogy valaki csak úgy bejött)


Régebben volt egy hasonló, ott egy nagy fürdőszobában voltam (azt hiszem egy gyereket akartam fürdetni) erre átalakult egy uszodává, ahol egy csomóan voltak.


Máskor meg a régi osztályom lefoglalt egy teljes emeletet bulizni, de perceken belül megtelt idegenekkel, alig fértünk.


Ennek mi lehet az oka?


2020. nov. 10. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jelentése
2020. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hagynak érvényesülni(szinte sosincs privát szférám), de ez általában nem zavar túlzottan.

Mikor próbálod összeszedni a gondolataidat(egy kádban fürödtem), akkor belebeszélnek valami cukiságot(bejött egy kislány), amit természetesnek gondolnak(eszébe se jutott kimenni). Ez nem zavar, csak úgy érzed alul értékelnek(lány személyisége idegesített).

Régebben is nem tudtad elképzelni miért vagy magányos(nagy fürdőszobában voltam). Mikor szeretettel(egy gyereket) próbálsz másokhoz alkalmazkodni, viszonyulni, megalázkodva(akartam fürdetni). Erre köcsögnek néznek(átalakult egy uszodává), amit egymásközt hirdetnek(ahol egy csomóan voltak).

Máskor meg a régi osztályod értékel téged(lefoglalt egy teljes emeletet) haverkodik veled(bulizni), de rövidesen(perceken belül) elfelejtkeznek rólad(megtelt idegenekkel) nem hagynak szóhoz jutni(alig fértünk).

2020. nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!