Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mondja már el valaki részletes...

Mondja már el valaki részletesen a sikeres szerelmi mágiájának a történetét. Mert érdekelne minden h hogy zajlik, mi történik amíg hat a kötés, utána mi van? Minden érdekel. Privát is jó.

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 20:54
 1/7 VTB ***** válasza:
88%
A szerelmi kötést csak is hozzá értő emberrel csináltasd mert otthoni praktikákkal gond lehet. Csináltattam már én is egyszer. Viszont egy mágiákkal foglalkozó személy felhívta a figyelmemet arra, hogy szerelmi kötést úgy csinálni, hogy az egyik fél nem tud róla az "nem tisztességes". Valakire a tudta nélkül rátenni egy kötést (rontást) fekete mágiának minősül. Az más helyzet ha már egy pár vagytok és úgy kértek szerelmi kötést! Azt javaslom, hogy gondold át nagyon mielőtt ezt megcsinálnád!
2017. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egész szerelmi mágia egy rakás.... mágia! ;-)
2017. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltatni akarok a volt páromra tették rá.Ezért érdekel.
2017. aug. 14. 23:45
 4/7 anonim ***** válasza:

#1


Elhiszed, hogy mindenki azt mondja, hogy ő maga a hozzáértő? bezzeg a többiek azok mekkora kuruzslók...(!) :)))

2017. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző, pontosan így van, ez elmondható a legtöbb akadémikus tudományos kutatóra is. Dogmatikusok. És szerintük mindenki más hülye. De persze vitaképtelenek... Védik a kis piti érdekeiket, aljas módszerekkel.
2017. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Seggszonda ***** válasza:
0%
18 év felett hogy lehet valaki ennyire ostoba?
2017. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer csináltam húgomnak az volt az első mágiám és húgomnak hívtam egy férfit, aki szőke, dolgos, izmos stb amiket akart... Nem sokra rá megismerte az első barátját, aki kiköpötten az volt, akit én hívtam neki a szerelmi varázslattal...
2017. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!