Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Egy roma családdal utaztam a lakóhelyem és a munkahelyem között oda-vissza. Rengetegszer. Azután le voltam rakva a rokonaimnál, akiket 5 éve nem láttam.

2020. nov. 20. 19:43
 1/5 anonim válasza:
60%
Hát... Hogy állsz a romákhoz? Szerintem nincs sok jenetése
2020. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Innen nem tudjuk ezt megítélni, de ha vissza idézed a főbb elemeit az álomnak, és az első érzést amit velük kapcsolatban beugrik kb be tudod határolni mi, micsodának a megtestesülése az agyadban.

Mondok egy egyszerű példát: én személy szerint szeretem a kígyókat, volt is egy gabonasiklóm valamikor, ezért ha én kígyót látok álmomban, az nem lehet az én félelmeim megtestesülése, főleg nem akkor ha külön a régi siklómat látom, aki már nem él, és hiányolom.

Ha viszont más valaki álmodik velük, mondjuk olyan aki fél tőlük, akkor nekik ezek agresszívan viselkednek és nagyobb valószínűséggel bukkannak fel egy stresszes-szorongós nap után.

Meg a másik csavaros része az álmod fejtésének, hogy van amikor az álmodban megjelenik pl Sanyika, a jóképű fiatalember, de később megváltozik az arca, testalkata, de attól te az álmodban továbbra is tudod, hogy a kevésbé jóképű srác még mindig Sanyika. Tehát csak a külleme változik, a szerepe nem, és ez fordítva is megtörténik néha. Ugyanaz a teste marad, de a személy változik benne, és András bácsi kinézetre András bácsi marad, de közben te tudod, hogy ő már nem András bácsi, hanem valaki más, és onnantól fogva másmilyen érzelmeket fog megtestesíteni.

Néha inkább a párbeszédekben az elhangzott szóváltásokban rejlik a kulcs, hogy miről is szól az álom. Azt ne felejtsük el, hogy alvás közben az agy, a nap közben bejött információkupacot, (amit eddig a könyvtár szoba közepére hánytak be) éjszaka szépen darabonként megpróbálja a polcokra rendezni. Ha nem alszod ki magad, egyre nagyobb lesz az infókupac, te pedig egyre szétszórtabb leszel. A következő a koncepció: nap közben, nekem eszembejutott/hallottam (nem vagyok biztos benne melyik) egy megjegyzés(t) ami frusztrált, és nem tudtam jókedvűen tőle a tükörbe nézni. Egy-két napra rá úgy éreztem nem is olyan nagy baj, mert hát megbeszéltem... (és itt jön a de!) de kivel is? Egy sráccal aki azt mondta semmi baj nincs azzal. Akkor ugrott be, hogy valójából nem beszéltem meg senkivel, hanem álmomban bejátszódott egy ilyen kis beszélgetés foszlány, amitől elcsitultak egy kis időre a a kételyeim, MAGYARÁN az agy megnyugtatja saját magát álmodás közben.

Ha az álmaid szeretnéd fejtegetni, és kielégítő válaszokat szeretnél rájuk találni, előbb ismerd ki önmagad, mihez hogy állsz hozzá, az álmodban az xy ember/tárgy/állat frusztrált-e vagy megnyugtatott. Hidd el értelmesebb válaszokat találsz majd rájuk mint gyk-n.

2020. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a romák elakarták lopni az álmod azt jelenti
2020. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyáznod kell lelki értékeidre.
2020. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel utaztál vonat, busz?
2020. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!