Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez, gyakran álmodom?

Mit jelent ez, gyakran álmodom?

Figyelt kérdés
Gyakran álmodom hogy láthatatlan vagyok. Reggel például láthatatlan voltam, mármint a testem, de csináltam csínytevéseket amik láthatóak voltak. És ez alapján rájöttek hogy bizony ezt csinálja valaki, még ha láthatatlan is, és igyekeztek lebuktatni minden áron. Én is persze erősen igyekeztem, hogy ne kapjanak el, ja, és ráadásul repülni is tudtam. Sokszor hajszál híján volt, hogy majdnem elkaptak. Aztán picit később mintha komolyabbra fordult volna az egész, már menekülni akartam!

2020. nov. 21. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a valóságban is hasonló tevékenységet végzel. Hajszál híján volt, hogy majdnem elkaptak. Félsz hogy komolyabbra fordul az egész, ahol már menekülni kell.
2020. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor jó kedved van(reggel) titokban(láthatatlan voltam) túljársz mások eszén(csínytevéseket), amik később kiderülnek(láthatóak voltak). És keresik az okát(ezt csinálja valaki), még ha nem is vették észre hogyan történt(láthatatlan). Koncentrálsz nagyon(erősen igyekeztem), hogy ne jöjjenek rá a turpisságra(kapjanak el). Nagyon élvezed, jókat kuncogsz rajta(ráadásul repülni is tudtam). Sokszor majdnem lebuktattak(elkaptak). Aztán picit később nagy balhé lett belőle(komolyabbra fordult) és féltél, hogy kiderül(menekülni akartam) te voltál.
2020. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!