Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom gyakran ezt?

Miért álmodom gyakran ezt?

Figyelt kérdés
Visszatérő álmom, hogy a férjemmel álmodom azt, hogy megcsal,és azzal a nővel és vele együtt lakunk. Én mintha láthatatlan lennék, egy ágyban fekszünk stb, de mindent látok. Mintha tojnának rám. Mindig más nőről álmodom, nem mindig ugyanaz.
2020. márc. 17. 13:41
 1/6 Fa_ember16 válasza:
100%
Talán rohadtul féltékeny vag rá,csak ez mind a tudat alatti elmédben van és nem veszed csak az álmodban észre
2020. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem zörög a haraszt... Milyenek a megérzéseid?
2020. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Féltékeny vagyok sajnos, eddig még nem vettem észre semmit. Szerintem nem csalna meg.
2020. márc. 17. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:

"Féltékeny vagyok", "nem vettem észre semmit". "Szerintem nem csalna meg.":

Akkor lehet, hogy csak a te elképzelésedben (álmodban) van ez benne. Ha azt érzed a környezetedben, hogy minden rendben van, tudtok egymással normálisan kommunikálni, problémákat megoldani, akkor nem feltétlen lehet gond.

De az idő ketyeg, később, még bármi lehet...

2020. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert félsz, rettegsz a megcsalástól, a párod elveszítésétől. Attól a gondolattól, hogy már nem fog szeretni - ezért nem vesz észre, a vélt közömbösség jelenik ebben meg.
2020. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, félek, hogy elveszítem.
2020. márc. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!