Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom gyerekkorom óta...

Miért álmodom gyerekkorom óta sokszor, h egy mély és hideg vízben vagyok és félek a bálnától? Emlékszem, h anyukám gyakran hajtogatta kicsikoromban is, h a bàlna nem bánt.

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 21:27
 1/7 anonim válasza:
69%

érdekes..nekem is voltak /vannak visszatérő álmaim.

én pl a mai napig gyakran álmodok repülőszerencsétlenségről, de mindig a közelben zuhan le, én nem ülök rajta vagy ilyesmi.

Én is gondolkoztam rajta, hogy miért, én tulajdonképpen előző életnek tudom be (én legalábbis hiszek az újjászületésben is)

2020. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én állandóan leopárdokkal, oroszlánokkal álmodom mostanában. Hogy sétálok a réten és szembe találkozom velük...
2020. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hideg víz jelentheti azt, hogy szorongsz, a bálna esetleg egy személy vagy egy állat avatárja lehet?
2020. máj. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rágódsz(mélyen) azon hogy milyen elhagyatott, magányos(hideg víz) vagy és félsz a tehetetlenségtől(bálnától).
2020. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán valamilyen magzati korban történt trauma az oka. Nem tekeredett a nyakadra a köldökzsinór esetleg?
2020. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A víz körülvesz, mint a magzatvíz. Ha ez hideg, akkor jelenthet rideg családi életet is. A bálna pedig maga a probléma lehet, ami hatalmas, és mégsem került soha a felszínre. Nem jelent meg előtted, mégis rettegsz. Szóval egy családi titok után kutatnék még a helyedben. Esetleg volt egy ikertestvéred, aki elhalt méhen belül, ezért rossz a légkör otthon?
2020. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aszt jelenti hogy utálod a hideget és a bálnákat meg hogy szarul tucc úszni.



Üdv.: 404 Error

2020. aug. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!