Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az Apukám meghalt. Pár nappal...

Az Apukám meghalt. Pár nappal a halála előtt a saját temetéséről álmodott. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Vannak emberek, akik előre megálmodnak dolgokat, eseményeket.

Amikor valósággá válik, erre azt mondják dezsavű. Valójában mindent részletesen megálmodik és az válik vagy válhat valóra. Abban a pillanatban van választási lehetősége az embernek, hogy akarja az álom valóságban való megjelenését vagy sem.

Azok , akik megálmodnak előre dolgokat, azt az emberiség nem minden rétege tudja elfogadni és félelmet kelt a képességük.

Beszéltem orvosokkal, hogy mitől lehetséges, hogy dolgokat előre megálmodunk. De mondtam neki :-Ne jöjjön azzal a szarral, hogy a jobb és bal szem idegpályája rövidebb és ezért érzi az ember mintha már látta volna, hiszen napokkal, hetekkel, hónapokkal, évekkel korábban már papírra le lett írva!

Azt mondta: "- Nem tudom mitől lehet, de tudok felírni rá gyógyszert."

Ez is egy képesség a sok közül!

2020. dec. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kokohoho ***** válasza:
100%
Én is megálmodtam a halálomat, de túléltem,,,,,, egy év múlva megmozdult a lábam és újabb félév múlva ismét tudtam járni.
2020. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!