Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet megálmodtam? Kismama...

Lehet megálmodtam? Kismama vagyok, álmodtam az éjjel, egy papírra felírta egy ember, megszületett: kislány.

Figyelt kérdés
Valahol hallottam ,megálmodták már többen is, a gyermekük nemét..Vagy pont az ellenkezője válik be ...?
2012. jan. 11. 09:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
50% az esélyed. kivéve ha hermafrodita lesz...
2012. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Lehet. p=0.487 az általam hozzáférhető statisztika szerint.
2012. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettö terhességemnél váltig álitották hogy lány.Mindkettönél kisfiú babával álmodtam.És bejött! :)
2012. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Első válaszoló...nem ezért írtam ki a kérdést sértegess...


A 2 választ sem igazán értem... :-(


Én ha nem értek valamihez,nem kontárkodok !!!!

2012. jan. 11. 09:52
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi 3. aranyos vagy...csak ilyesmi válaszokat vártam inkább...
2012. jan. 11. 09:53
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

mi volt ebben a sértegetés.

vagy fiú lesz, vagy lány. ilyen esélyekkel nem nehéz jósnak lenni:D

(és a harmadik eshetőség a hermafrodita, de arra kicsi az esély)

2012. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Antimod ***** válasza:
80%

Sokszor olvastam már arról, hogy a leendő anyák valamilyen üzenetet kapnak a majdani gyermekükről.

Mindenesetre érdekes.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

Én többször álmodtam,hogy lányom lesz.Volt,hogy álmomban a kislányomnak akinek szép kék szeme volt mint az apjának,és hosszú barna haja mint nekem sétálgatunk..9 hónap alatt elég "valósághűek" voltak ezek az álmok.

Végül is van egy csodaszép gyermekem aki az én barna szememet,az apja göndör haját örökölte.Fiú lett..Ennyit az álmokról..Az álmok nem határozzák meg a gyermek nemét.Csak képeket ad a vágyainkról,elképzeléseinkről,vagy a már megtörtént esetek többféle lehetőségeiről..

Azt hogy ezt álmodtad két esélyes a dolog..Vagy fiú vagy lány..A legbiztosabb az lenne,ha ultrahangnál megkéred a dokit,hogy mondja meg a nemét..

2012. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Igen, ez szép..

Nekem is volt az első fiamról álmom:

Odalépett az egyhoz egy FELNŐTT férfi: és azt mondta:én vagyok. Akkor azt feleltem: De én kicsinek is szeretném látni!:) Azután, rá 1 hónapra: láttam. Kicsinek is:)))


"Anyám, az álmok nem hazudnak;

Takarjon bár a szemfödél:

Dicső neve költő-fiadnak,

Anyám, soká, örökkön él."

Petőfi


[link]

*

2012. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen eltudod dönteni, neked milyenek az álmaid, beszokott jönni vagy az ellentéte jön be? Ha az ellentéte akkor fiú...


Hihetsz benne nyugodtan én a Tesóm gyerekét álmodtam meg, másfél évvel korábban. Egy hihetettlen határozottságú másfél éves kisfiú áll az udvaron. Kérdeztem kié vagy te kisfiú. Ő lehajtotta a fejét nem mutatta meg az arcát, a kapuba egy házaspár állt, színészek voltak. Két év múlva rá kiderült van egy fél éves unokaöcsém aki, nagyon határozott, egy izom kolosszus, hihetetlen energia bomba baba, mint álmomban. Szegény gyerek tudta, hogy nem fogjuk megtudni a születését és előre jelezte hogy majd ő jön. Abból tudtam, hogy nem ismerem még őt, hogy lehajtotta a fejét és nem mutatta meg az arcát. A színészek meg, a tesómék akik eltudták titkolni. Bár már ez nem fontos, rég volt, de az univerzum nem hazudik.

2012. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!