Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanába már kb 2-3 alkalomma...

Mostanába már kb 2-3 alkalommal álmodtam h gyerekem születik, vagy már megszületett. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Tinédzser koromban egy csomószor álmodtam vagy azt hogy terhes vagyok, vagy azt (és azt már gyakrabban) hogy van/vannak gyerekeim. Azt mondták nekem, hogy dolgoznak a hormonok, és ezért álmodok ilyeneket :)

23/N

2012. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ilyeneket én is szoktam álmodni! Lehet, tényleg a hormonok okozzák :)

14/L

2012. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem, - nem biztos, csak szerintem, - lehet, hogy nagyon szeretnél gyereket.
2012. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 _Random ***** válasza:
Szerintem is arról álmodik az ember, ami a legjobban foglalkoztatja. Ez lehet valami olyan, amit nagyon szeretne, és lehet olyan is amitől nagyon fél. /Én például még 8-adikos koromban rendszerint megálmodtam a töri 2-es dogáim. És lám, tényleg 2-esek lettek :)./
2012. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Ne foglalkozz vele túlságosan, szerintem a vágyaid jelentkeznek álmodban. Én 57 éves vagyok, már nem lehet gyerekem, mégis valamelyik éjjel ezzel álmodtam, hogy van egy csecsemőm.Vagy unoka volt, aki még nincs?
2012. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!