Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy álmodhattam ilyen gyönyör...

Hogy álmodhattam ilyen gyönyörűt, és mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy átkerültem egy valamilyen másik játékvilágba, ami ugyanúgy teljesen élethű volt. Egy nagyon régi kora középkori, már-már ókori hatalmas fa hajón voltam az óceán közepén egy nagy lapáttal a kezemben, amivel a hajót irányítottam. Értem jött egy poszeidón szerűség, hogy most azonnal menjek el az egyik kikötőbe. Elsiettem odáig a hajóval, leszálltam róla, és felnéztem az égre. Minden egyes csillag egytől egyig ragyogott az égen. A csillagképek tökéletesen kirajzolódtak és csillagfényű vonalakkal össze voltak kötve. És elég gyorsan haladtak folyamatosan ugyanabban az irányban, tehát a föld gondolom gyorsan forgott akkor.

Utána megállt a forgásban a föld, a csillagképek eltűntek ls folyamatosan hullócsillagzápor tört ki az egész égbolton oldalirányban.


Ilyen gyönyört nem tudom mikor éreztem utoljára, még a való életben sem volt ilyen. Természetesen próbáltam videózni a telefonommal az egészet, de utána rá kellett jönnöm, hogy ez csak egy álom volt.


2020. dec. 16. 10:51
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
75%
Szia! Lehetsèges, hogy asztrális utazásba volt rèszed! Az asztrál utazás azt jelenti, hogy valaki a fizikai testèbôl kilèpve, egy más dimenzióban, más nèzôpontból, teljesen más szintû érzèkelèssel tapasztalja meg a világot.
2020. dec. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak egy jó állom volt, irigyellek. :)
2020. dec. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rájöttél(átkerültem), hogy az élet egy illúzió(másik játékvilágba) nem kell komolyan venni. Akármennyire lenéznek, maradinak tartanak, megbélyegeznek(nagyon régi..) mégis hatalmas a szíved, fontos számodra a szeretet(..fa). A sorsod(hajó az óceán közepén) a te kezedben van, te irányítod, minden tőled függ(nagy lapáttal a kezemben..). Ráérzel(értem jött) életed értelmére(Poszeidón), és máris(azonnal) kitűzöd magadnak a céljaidat(..kikötőbe). És ha eléred(..leszálltam róla) az számodra(felnéztem az égre) végtelen siker(csillag, ragyogás). Minden értelmet nyer(csillagképek kirajzolódtak), idővel(elég gyorsan haladtak) kialakul az egyensúly(folyamatosan ugyanabban az irányban) a megszokások.


Utána megtorpanás(megállt a forgásban a föld), bizonytalanság(a csillagképek eltűntek) és hülyére akarnak venni(hullócsillagzápor oldalirányban).

2020. dec. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!