Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Miért...

Mit jelent az álmom? Miért álmodhattam? Többi lent

Figyelt kérdés

Már kétszer álmodtam a sátánnal, és nem értem, hogy miért. Az első álmomban itthon voltam az anyukámmal, a nagymamámmal és a testvéremmel. Már este volt és mentünk volna aludni, de nem akartam, mert tudtam, hogy el fog jönni az ördög mert tartoztunk neki valamivel, de nem tudol mivel. Miután mindenki elaludt megpróbáltam én is de rosszat álmodtam ezért felkeltem az álmomban. Kimentem a fürdőbe és ktt elvoltam egy darabig majd hirtelen hallottam ahogy kivágódik a bejárati ajtó, besuhan az ördög és elkezdi keresni amit akar. És fújt be a szél és meleg volt és a valóságban is éreztem, hogy meleg. Nagyon féltem ezért úgy tettem mint aki alszik aztán miután ekment a sátán felkeltem.


A másik álmomban az egyik ismerősöm eljött hozzánk, akit nagyon nem szerettem mert beszélgetni akart. Már ekkor is este volt és mimor bejött azt tettettem, hogy alszok, de nem érdekelte, leült az ágyam mellé, elkezdett kaját bontogatni és éreztem ahogy átváltozik az ördöggé és van nála egy hatalmas kés.


Ha valaki normális választ tudna adni nagyon megköszönném. Nagyon ijesztőek voltak ag álmaim, nem tudom mit jelentenek.


2020. ápr. 6. 10:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem értek ezekhez, de én is félek pl. a kígyóktól, és egy csomó álmomban az van, hogy a sivatagban vagyok és vagy 3 kígyó körém csavarodik. Szerintem te is félhetsz kicsit pl. a haláltól, és ezért van ez. Remélem segíteni tudtam.
2020. ápr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem élsz a haláltól
2020. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*félsz
2020. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mivel az ördög a keresztény mitológiában a rosszat a bűnt jelöli utalhat pl:.büntudatra a benned rejlö rosszra elfolytott vágyakra (valamit kereset) te is keresheted önmagad utalhat arra is hogy félsz élni hangoztatni a szavad ugy érzed alul maradsz..a másik álom elviselsz dolgokat emberektöl rejtegeted a valós gondolatod érzéseid még végül addig mardosnak még el nem hatalmasodnak rajtad és nm tudod ezelni öket
2020. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem félek annyira a haláltól~ De nagyon szépen köszönöm a válaszokat^^
2020. ápr. 14. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hamis embert, rossz embert jelent, akitől óvakodni kellene. Nem feltétlen nyíltan gonosz, inkább hamis alak.

A másik az lehet, hogy valamit, illetve inkább valakit ki akarnál zárni az életedből ami nem igazán sikerül.

2020. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Közös az életed az anyukáddal, a nagymamáddal és a testvéreddel(itthon voltam), ami fárasztó a számotokra(este volt) és nem akartok vele foglalkozni(mentünk volna aludni). Téged izgat a közös életetek(nem akartam), mert tudod hogy valami helytelen fog történni(el fog jönni az ördög), mert hiányzik a szeretet(tartozunk neki valamivel). Miután senki sem foglalkozik a helyzettel(..elaludt) megpróbáltad te sem feszegetni a dolgot(megpróbáltam én is), de a tudatod nem hagy békén(rosszat álmodtam). Ezért próbálsz szabadulni a rossz gondolatoktól(kimentem a fürdőbe). Elkezdtél töprengeni(ott elvoltam egy darabig) azon, hogy hirtelen történik valami változás(hallottam..bejárati ajtó) az életetekben(besuhan), ami mindenkinek rossz lesz(az ördög) ellenségeskedést vált ki(el kezdi keresni amit akar) és elmúlik(fújt be a szél) a köztetek lévő bizalom(meleg volt). Ettől nagyon félsz, ezért tetteted hogy minden rendben(.. mint aki alszik), amíg zűr van(..felkeltem).

Egyik ismerősöd belépet az életetekbe(eljött hozzánk), aki nem szimpi, bomlasztja a családod(este volt). Mondtad neki, hogy veled ne foglalkozzon, mert nem érdekel téged(azt tettettem, hogy alszok), de őt ez nem zavarta, meg sem hallotta(leült az ágyam mellé) és elkezdte magyarázni, hogy mire van szüksége(..kaját bontogatni). Van egyfajta belső megérzésed(éreztem), hogy be akar csapni(átváltozik ördöggé) és rád akar kenni valami nagy aljasságot(van nála egy hatalmas kés).

2020. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!