Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha fehér...

Mit jelenthet, ha fehér öltözékben láttam álmomban?

Figyelt kérdés
Volt valaki, aki a mindenem volt nekem, legjobb barát, és még több is, akár lelki társ. Vagyis én ezt hittem. Már egy ideje nem beszélünk, de sajnos nagyon hiányzik. Elkezdtem róla rendszeresen álmodni, főleg hajnal felé. Nagyon meghitt, békés álmok: mosolyog, én pedig megérintem, hogy minél intenzívebben éljem meg az álmot (sokszor tudom is, hogy álom). Legutóbb is megjelent, mintha mi se történt volna, megöleltük egymást, hogy végre, minden újra a régi. Fehér pólót és nadrágot viselt, valamint lefogyott, holott a valóságban ezek ellentettje. A fehér egyébként az én kedvenc színem. Lehet jelentősége a ruhája színének? Mit üzen ezzel a tudattalanom?

2020. dec. 20. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok Freud szerint mindig a vágyainkról beszélnek. Tehát azt kívánod,hogy ez a barátod változzon meg (talán épp miatta szakadt meg a kapcsolatotok), akarjon közeledni hozzád,hogy ismét újra barátok legyetek.
2020. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még,hogy a fehérbe öltözés itt azt is jelentheti,hogy ismét a Te "kedvenc barátod" akar lenni, és szimbolizálhatja a tisztaságot,hogy nem tartod hibásnak az eltávolodásért.
2020. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fehér szín ártatlanságot és sebezhetőséget jelent, valamint becsületet is.
2020. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fehér azt is jelenti, hogy a párodnak, részednek tekinted érzelmileg(póló) és szexuálisan(nadrág).
2020. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!