Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álom?

Mit jelenthet az álom?

Figyelt kérdés
A régi áltsuli át volt alakítva kollégiumbak és valamiért ismerősnek tűnt. Egy akkori barátom volt az első aki meglátott és köszönt, de nem láttam az arcát. A másik egy oedves de idegesítő srác volt, láttam az arcát de kicsit olyab pasztell árnyalata volt. Legjobb barátom is ott volt, ő totál sárgába volt felöltözve meg a bőröndje is olyan volt de nem emlékszem már milyen sárga. Az én cuccaim piros kék és zöld voltak (rgb). Beszéltünk kicsit aztán elkezdett pakolni és mondta hogy ma megint hamarabb hazamegy. Elkezdtem én is pakolni és mondtam hogy "Feladom" aztán elkezdtem emlékezni anyámra valamiért. Ránéztem a naptárra és dec 24 volt rá írva. Úgy keltem utána hogy hanyingerem van, elég erős. Lehet nem függ össze, de ritkán van ilyen csak akkor ha emlékszem mit álmodtam.
2020. dec. 22. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A sárga szín azt mutatja hogy valamit észrevettél vagy észre kell venned. Alkalmas az idő arra hogy belekezdj valamibe amit már régóta fontolgatsz. Az RGB színek jelentése: piros-cselekvés, zöld-remény, kék-jó irány. Szóval hajrá, ideje alkotni valamit!
2020. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A régi iskolai kapcsolataid(áltsuli) idegenné, személytelenné váltak(átalakítva kollégiumnak). Ez annyira nem zavar, számítottál rá(ismerősnek tűnt). Egy akkori barátod gondolt rád(meglátott) és üdvözölt(köszönt) személytelenül(nem láttam az arcát). A másik idegesítő srác ő közvetlenebb veled(láttam az arcát), de nem a régi(pasztell árnyalata volt). A legjobb barátod is eszedbe jutott(ott volt) látszólag rajong érted(sárga), de ez megjátszott, mert valamit titkol előtted(bőröndje is olyan). Neked vegyesek az érzéseid(rgb). Rövidre fogja a találkát(beszéltünk kicsit), mert sietős neki(elkezdett..), vagy menekül(..hazamegy). Hát jó(én is..) ez van(feladom). Jaj anyám, csodálkoztál(emlékezni..). Gondoltad(ránéztem) ez a szeretet ünnepe(naptárra dec 24).
2020. dec. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!