Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Nagyon...

Ez mit jelenthet? Nagyon zaklatott voltam ébredéskor...

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy barátomat valamivel megbántottam, de ilyen kis apró dolog miatt és el ment valahova. Én nem adtam fel azt akartam, hogy megbocsásson és megöleljen engem. De nem találtam egy egész falut bejártam miatta, de sehol nem volt. Végül kiderült, hogy egy macska lett és egy fekete foltos macskát kerestem. Akkor sem találtam meg és felriadtam és nem is aludtam már vissza.

2020. dec. 19. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudatalatt félsz, hogy elveszíted a barátodat
2020. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a tudatalattid hozta elő legbelsőbb félelmeidet. De van Krúdy Gyula Álmoskönyv ott nézd meg a jelentését.
2020. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet,úgy érzed, valamivel tartozol neki.
2020. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel tartozhatnék?
2020. dec. 20. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem bízik benned(valamivel megbántottam), mindenben hátsó szándékot lát(apró dolog miatt) és zárkózott veled kapcsolatban(el ment valahova). Reménykedsz, hogy sikerül(nem adtam fel) jó belátásra bírni(hogy megbocsásson) és hogy elfogadjon téged(megöleljen engem). De reménytelen(nem találtam). Minden felé irányuló jó törekvést kipróbáltál(egész falut bejártam miatta), de nem reagált(sehol nem volt). Végül a külsődet próbáltad széppé tenni, szexuális téren próbálkoztál(kiderült, hogy egy macska lett), hátha nem tetszik a külsőd(fekete foltos macskát). Így sem jártál sikerrel(sem találtam meg). és felriadtam és nem is aludtam már vissza.
2020. dec. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!