Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tornádó és híd álom mit...

Tornádó és híd álom mit jelenthet? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Ma tornadoval álmodtam. Egy híd felé menekültem néhány emberrel, nem tudom hogy kik voltak velem, talán valakihez kötődtem is... A híd mindkét oldalán tornádók keletkeztek, a hidat nem rombolták le, de nagyon intenzívek és sotetek voltak.

A híd nagyon szép volt, hófehér (kicsit olyan mint a Margit-hid, csak az egész gyönyörű hófehér) de nem tudtam rajta átkelni senkivel sem, nem tudtam merre menekuljek. Az alatta folyó víz meg türkizkék.


Karácsony környékén általában mindig feljon egy hasonló álom, csak régebben az almaimban házból néztem. :S


Elég furcsa érzéseket hagyott bennem... Most alapból elég szr érzelmi idoszakom van, lehet összefügg, de én nem értek hozzá.



2020. dec. 23. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek a tornádókhoz. Hidat viszont láttam már.
2020. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Híd alatt fogsz lakni és jön egy tornádó.
2020. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tornádó jelzett már betegséget, halált, vagy csak simán veszedelmet, de olyan is volt, amikor nem jelzett semmit, csak a konkrét félelmeim miatt álmodtam. És az is lehet, hogy mindig csak a félelmeimet jelezte, amik időnként beigazolódtak.

Viszont elképzeltem az álmodat és annyira szép képet lehetne róla festeni!

A hófehér és a türkizkék és a sötét tornádók. Ha jó festő lennék, megfesteném.

2020. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rossz érzések keletkeznek benned(tornádóval). Mert a kapcsolat szerzésért(híd felé) nagyon küzdesz(menekültem néhány emberrel). A kapcsolat miatt is(híd), vannak rossz érzéseid(mindkét oldalán tornádók keletkeztek). A kapcsolat lehetőségét nem adtad fel(hidat nem rombolták le), de nagyon ellenszenvesek neked(intenzívek és sötetek voltak).

Pedig örülnél(híd nagyon szép volt), a párkapcsolatnak(hófehér), de nincs rá megfelelő ember(nem tudtam rajta átkelni senkivel sem). Kínosan érzed emiatt magad(nem tudtam merre meneküljek). A düh és vágy keveréke miatt(alatta folyó víz meg türkizkék).

2020. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!