Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg álmodom a jövőt?

Meg álmodom a jövőt?

Figyelt kérdés
Párszor voltak ijesmi álmaim például az egyik osztálytársam akivel nem vagyok jóban az utcában lakott(amúgy nem tudtam hogy az utcában lakik)pár nappal később anyukám mondta hogy átmehetnék hozzá mert az utcában lakik.Egy kis idővel később azz álmodtam hogy egy kísértet kastélyban volt az egész családom és életre keltek mű szörnyek anyukám neki futott egy tükörnek és megrepedt ezért elkapta egy zombie holnap arra keltem fel hogy anyukám elesett egy játékban amit a testvérem hagyott ott mivel a reggelit csinálta ki esett a kezéből egy tányér és neki esett (a tányér) a tükörnek és meg repedt pont úgy ahogy az álmomban volt még több ijesmi is és az álmomon kívül sok természetfeletti dolog történt még ezen kívül

#álom #rejtély #jövő #természetfeletti #Megálmodni valamint #Megálmodni a jövőt
2020. dec. 28. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak jo a fantaziad es az asszociacios keszseged.
2020. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Egy helyesírási szótárral is álmodhatnál nyugodtan.
2020. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
ezotéria
2020. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egész családod gondolkodása megváltozott(kísértet kastélyban volt) és mindenkiben rémet láttak(szörnyek) ok nélkül(mű). Anyukád állandóan vizsgálta önmagát(neki futott egy tükörnek) és rosszul ítélkezett(megrepedt), ezért birkává vált(elkapta egy zombie).
2021. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!