Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom meg a jövőt?

Miért álmodom meg a jövőt?

Figyelt kérdés

Már sokszor volt ilyen hogy álmodtam egy jelenetet es amikor felébredek elfelejtem aztán hetek hónapok vagy pár év mulva hirtelen beugrik arra a helyzetre hogy én ezt megálmodtam.

Olyan is volt már hogy soha életembe nem jártam egy helyen és nem is láttam de megálmodtam azt a bizonyos képkockát és egyszer amikor valamiert arra járunk beugrik.

Hogyan lehetséges az hogy megálmodom a jövőt?



2018. szept. 12. 22:48
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:

Nekem is van ilyen, de nem hiszek ebben, hogy valóban megálmodnám a jövőt. Ez sima deja-vu, ami a hibás emlékek kijavításakor keletkezik. https://www.youtube.com/watch?v=9LPnDRY9U2g

Tehát, amikor te úgy érzed ezt már láttad, az már egy téves emlék az agyadban. Kb. semmire nem tudsz úgy emlékezni, ahogy az valójában történt. Bonyolult szerkezet ez az agy.

2018. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ olyan is van hogy az álmomba beszrkgetnek es a valosagba valamikor bevillan hogy ezt mar hallottam
2018. szept. 13. 06:04
 3/6 anonim válasza:
Nekem is van ilyen néha.Például láttam az álmomban egy adott szituációt,és pár nappal később át is éltem,és egy olyan érzésem volt,hogy azt kell mondanom és cselekednem,amit álmodtam.Ne aggódj,ez csak egy déja-vu érzés be nem fejezett álmokból.
2018. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Előző pont ugyan ez van

De nalam pl amit mondani akarok utan valami vita lett az almomban es ha ez beugrik akkor figyelmesztetesnek veszem

2018. szept. 18. 15:06
 5/6 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Ez egy viszonylag ritka dolog, hogy valaki megálmodja a lehetséges jövőt. Három éve segítek másoknak értelmezni az álmait. Vannak kirívó példák is, volt olyan, hogy valaki megálmodta előre a Charlie Hebdo elleni támadást, vagy három nappal korábban egy vegyi támaddást Szíriában.

De az sokkal gyakoribb, hogy az álmodó a saját életével kapcsolatban álmodja meg a lehetséges jövőt, és nagyun ügyesen felismerted, hogy ezek az álmok figyelmeztetések. Vannak akik deja-vu érzésnek deffiniálják, ők élik az életüket ahogy a sors hozza. De aki odafigyel és megtanulja megérteni az álmai üzenetét az tud változtatni a sorsán az álmai segítségével és a mindenapokban amikor ébren van akkor a megérzéseinek a segítségével.


"Hogyan lehetséges az hogy megálmodom a jövőt?"

Ha tudományos magyarázatot vársz, olyan nincs. 100 évvel ezelőtt Carl Gustav Jung definiálta a kollektív tudattalant, ebben rejtőzik a válasz a kérdésedre. Több ezer évvel ezelőtt, nagy becsben tartották azokat az embereket akik megálmodták a jövőt. Manapság ennek egyáltalán nem tulajdonítanak jelentőséget, egy-két para pszichológiai kutatást kivéve.


Legyen szép a napod!

2018. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 5.!

Nagyon köszönöm eddig ez volt a leghasznosabb válasz amit láttam.

Akkor ez egy norlmális ,,tulajdonság" .

Köszönöm a választ!

2018. szept. 20. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!