Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban láttam egy kisebb akvárium szerű medencét. Üvegfala volt, tényleg inkább akváriumra hasonlított. A víz alá merültünk hárman: én, a kislányom és egy férfi. A férfit nem ismertem. Láttam, ahogy együtt süllyedünk a víz alá.

Ébredés után azon gondolkoztam, ki lehetett az a férfi. Először azt hittem, csak egy képzelt álombeli alak, aztán rájöttem, hogy az a férfi, akit kb. 1 hónappal korábban mutattak be nekem és utána még egyszer találkoztunk egy közös munkaprojekt kapcsán. Amikor rájöttem, hogy álmomban megjelent, arra gondoltam, hogy úgy tűnik, jobban tetszik nekem, mint ahogy azt addig bevallottam magamnak. Nem is ez a kérdés. Hanem mit jelentett a medence, a víz alá merülés és miért volt ott a kislányom is?



2021. jan. 18. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El vagy/vagytok vele, mint hal a vízben?
2021. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Attòl fûgg, hogy a viz szine milyen volt példàul; àtlàtszò vagy zavaros?
2021. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen tiszta, átlátszó víz volt.
2021. jan. 19. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy jelentéktelen(kisebb) titkos álmod(medencét), ami nem illik a jelenlegi életedbe, mert teljesen más világ(akvárium szerű). Az hogy te, a kislányod és egy férfi nem foglalkozva senkivel és semmivel belevetitek magatokat az álmaid megvalósításába(víz alá merültünk). Elképzeled(láttam), ahogy egyre szabadabbak lesztek(együtt süllyedünk a víz alá).
2021. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban nem fért bele az életünkbe, mert házasok vagyunk és gyerekek is vannak. Nem valósítottuk meg az álmunkat.
2021. jan. 26. 19:07
 6/6 Angel3000 ***** válasza:
Ha àtlàtszò volt,a viz akkor nincs baj!
2021. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!