Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy Jézus azt mondta nekem (nem láttam, de olyan volt mintha beszélgetnénk, valahogy tudtam, hogy Jézus az), hogy most nagyon figyeljek, mert most fog üzenni valamit nekem Isten. És hallottam, hogy halkan suttog a fülembe valaki, de gyorsan mondta és összemosodottan annyira emlékszek, hogy köszönömmel kezdte, de a többi sajnos teljesen kiesett, pedig sokáig beszélt. Olyan rossz, hogy nem emlékszek rá.. Már álmodtam párszor Istennel és Jézussal, de akkor sem emlékeztem mit mondtak pontosan.

Egyszer viszont igen, mikor felnéztem az égre álmomban nagy fényt láttam és azt mondta nekem az égből egy hang, hogy ne féljek minden rendben lesz. Tudtam, hogy Isten az, de akkor nem is volt kérdés, tudtam hogy mit üzent és miért.

De most nem tudom, mert nem emlékszek rá.. Mi lehetett ez?



2021. jan. 10. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Hit!
2021. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ja és azt elfelejtettem odaírni, hogy utána felkeltem és mintha láttam volna a falon Jézus arcát megjelenni, elég képtelenségnek hangzik, de tényleg így volt.

Talán üzenni akar valamit, lehet elrontottam valamit, nem hiszek benne eléggé?

2021. jan. 10. 12:47
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mibõl gondolod hogy Jézust láttad?
2021. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Semmit nem jelent, mivel az álmok csak emlékek és képzelgések vegyületei és a falon az arc pedig: alvásiparalízised volt, nézz utána mit jelent.
2021. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jézust tudjuk hogy néz ki, és az ő arca jelent meg
2021. jan. 10. 13:36
 6/23 A kérdező kommentje:
Tudtam mozogni ébredés után, és amit láttam olyan nem volt az álmomban, nem hiszem hogy alvásiparalízis lett volna.
2021. jan. 10. 13:43
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Jó de akkor is valami képzet volt csak :D Jézus egy kovács volt aki 34 évesen meghalt, a vallásokat pedig az ember talált ki. Az egyetlen isten aki létezik az te magad vagy. Segíts magadon, isten is megsegít. A mondás nem véletlen, mivel nincs semmi misztikus erő, ami segíteni fog. A világ apró véletlenekből áll össze, ezt lehet esetleg sorszszerűnek tekinteni, de ennyi. A sorsszerű kedvező véletlen pedig leánykori nevén a mázli. Ennyi az élet, szóval nem fogsz olyanról értelmes dolgot álmodni, ami nem létezik, ez lenne a mondanivalóm lényege.
2021. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy kreol bõrū bönygyör hajú krapekot láttál? Mert Jézus úgy nézett ki.
2021. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ja arra hasonlóan kellene kinéznie. De se te se senki nem látta, úgyhogy akár női alakban is megjelenhet álomban. Mert nem a jelenés a kulcsfontosságú hanem hogy az álmodó úgy érzi, hogy ő jelent meg. A külső ilyenkor másodlagos...


De szerintem a torinói lepel arcát látta...

2021. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

7es te ebben hiszel, én abban hogy létezik, mindenki más. Lehet igazad van, de egyébként én sem vagyok nagy hívő, sőt sokszor kételkedem, de mégis megjelent már többször is álmomban. Lehet semmi jelentősége nincs, de lehet valamit próbál mondani, ha nem is Isten vagy Jézus, akkor az én tudatalattim.


Jézust keresztrefeszítve láttam töviskoronával a fején.

2021. jan. 10. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!