Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy vihar kerekedett, a volt általános iskolai osztálytársammal (fiú) berohantunk egy lépcsőházba a vihar elől. Utána az a kép fogadott hogy fekszem egy ágyon ahol balra mellettem ismeretlen emberek voltak szinte csontvázig lefogyva, mellettem jobbra pedig olyanok akiket az álomban ismertem, de így ébren nem tudom megmondani hogy kik. Itt a volt osztálytárs már nem volt ott. Próbáltam elaludni, de mellettem balra egy idősebb férfi nem hagyott, borzasztó érzés volt. Majd jobbra feküdt egy lány őt próbáltam felkelteni hogy innen el kell tűnni, sikerült elindulni majd egy szúnyoghálós ablakhoz értem a szúnyoghálót széttéptem és először a lányt segítettem ki rajta majd én próbáltam átugrani de valaki hátulról megfogott, mikor hátra néztem láttam hogy egy aki mellettem jobbra feküdt srác próbál segíteni átmászni , én erre köszönetem kifejezése képpen megcsókoltam. Ami ezt a srácot illeti szinte biztos vagyok benne hogy az egyik animében láttam a Haikyuuban Tsukishima a neve. Kimásztunk az ablakon és utána ők felhívták a figyelmem arra hogy ahol hozzám ért az az idősebb fazon a kezemhez elkezdett elfeketedni vagy valami hasonló dolog történt, itt megszakadt a kép. A következő amire emlékszem hogy az épület előtt álltam és próbáltam a többieket valahogy kiszabadítani, majd egy lánynál valami oknál fogva volt egy mikrofon és azt kivettem a kezéből és angolul kezdtem el mondani hogy a 6. emeleten fogságba vannak tartva azok az emberek akiket meg kéne menteni, és végül elkezdtem énekelni a my future-t billie eilishtől.

2021. jan. 11. 11:54
 1/3 anonim válasza:
62%

"és végül elkezdtem énekelni a my future-t billie eilishtől."

XDDDDDDDDDDDDDD

2021. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Azt jelenti, hogy viszket a lukad, és ha túl akarsz lendülni az ilyen álmokon, azt javaslom, vakard meg!
2021. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bosszúság ért(Egy vihar kerekedett) benneteket az osztálytársaddal. Segítséget kértetek(berohantunk vihar elöl) egy befolyásos embertől(lépcsőházba). Utána bíztál benne(fekszem egy ágyon), hogy megoldja helyetted. De nem sok jóra számíthattál(balra..csontvázig lefogyva), ami ellen tenni kell valamit(jobbra akiket ismertem). Mert egyedül maradtál(osztálytárs már nem volt ott). Próbáltál nem foglalkozni ezen gondolatokkal(elaludni), de a józan eszed(balra egy idősebb férfi) nem hagyott, csalódtál(borzasztó érzés volt). Mert nem adhatod fel(jobbra feküdt) puhányan(egy lány). Győzködted magad(próbáltam felkelteni), hogy ne bízz ebben az emberben(innen el kell tűnni). Aztán cselekedtél(sikerült elindulni), majd féltél, hogy mit fognak ezért gondolni rólad(egy szúnyoghálós ablakhoz értem). De nem foglalkoztál vele(szúnyoghálót széttéptem) és először a puhányságodat győzted le(lányt segítettem ki), majd úgy próbáltál túl lenni ezen(átugrani), de nagy küzdelem volt a részedről(valaki hátulról megfogott, srác) és örültél, hogy meg van benned a bátorság ehhez(köszönetem megcsókoltam). Igazi hősnek érezted magad(animében láttam a Haikyuuban Tsukishima a neve). Utána aggódtál(ők felhívták a figyelmem), hogy e bölcs tetted hatására(ahol hozzám ért az az idősebb fazon) bosszúság ér(elkezdett feketedni) a munkáddal kapcsolatban(kezemhez) vagy valami hasonló dolog. Aztán szembeszálltál azzal a befolyásos emberrel(az épület előtt álltam) és próbáltál másokat is megóvni(többieket valahogy kiszabadítani) a hasonló helyzettől. Majd gondoskodtál róla(egy lánynál), hogy mindenki tudjon a dologról(volt egy mikrofon) és világgá kürtölted(angolul kezdtem el mondani). Hogy a hatalmával visszaélve(6. emeleten) terrorban tart(fogságba vannak tartva) embereket(akiket meg kéne menteni), mert fontosabb számodra az emberség, a tisztelet(végül elkezdtem énekelni..).
2021. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!