Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig akkor...

Miért álmodok mindig akkor ezzel a sráccal amikor már kezdem elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Külföldön élünk a családommal már több mint 6 éve és az általános suliban megtetszett egy srác és ez a rajongás idővel szerelemmé változott. A lényeg csupán annyi hogy jóval az általános után még szerelmes voltam a srácba, de mivel ő is meg én is másik középsuliban tanulunk, így jó ha félévente látom jobb esetben egyszer az utcán a barátaival mászkálni. Szóval, amikor már kezdem elfelejteni a fiút, mindig akkor álmodom vele. De úgy hogy már hónapok óta nem gondolok rá és akkor az álmomban egyszer csak megjelenik. Legtöbbször azt álmodom hogy tud magyarul meg hogy összejövünk meg ilyesmi. És ezek az álmok hatással vannak rám megint több hónapokig. Nemtudom hogy mit csináljak. Próbálom elfelejteni, de amikor már épp összejönne, akkor bekavar egy ilyen álom és megint ott tartok hogy le vagyok sokkolva és a hatás alatt vagyok ismét hónapokig. Ez mi a fene lehet? Már nagyon idegesít.


16/l



2021. jan. 19. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert kell hogy tudjon magyarul ha te tudsz kulfoldiul?
2021. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi logika nincs közte
2021. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy semmi értelme nincsen ennek az egésznek. Ne kérdezzétek hogy miért beszél az álmaimban mindig magyarul, mert ötletem sincsen. Az ő nyelvén tudok kommunikálni, gőzöm sincs miért álmodom mindig ezt. Azt meg végképp hogy miért jelenik meg folyamatosan akkor az álmaimban amikor már kezdem elfelejteni.
2021. jan. 19. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit szeretünk, azt az agyunk próbálja megmenteni. Gondolom mivel kedves a számodra, mindig visszahozza, mikor már megszabadulnál tőle. Valószínűleg csak te csinálod magaddal, vagy az is lehet hogy igazából közel sem vagy a felejtéshez. Az agyunk fura teremtés, másodpercenként 11 millió infót dolgoz fel, nem mellesleg állandóan átver minket.
2021. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!