Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Asztrál utaztam álmomban?...

Asztrál utaztam álmomban? (több éve betegeskedem nem most történt, de annak hatására amit nem tudok elfelejteni)

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve álmodtam egy furát ami azóta nem tudtam megfejteni.Mint említettem beteg vagyok több éve annyira, hogy most már nem tudok dolgozni sem...de ez most mellékes.


Az álmom:


Úgy kezdődütt egy tavaly nyári estén, hogy fájt nagyon a gyomrom(erős gyomorsav), nem tudtam elaludni vagy igazából nem is mertem. Fél 2ő körül már éreztem a fáradtságot, kialavatlanságot.(nagyon éber álom volt)


Egy szálodában voltam éjszaka vagy oda mentem(asszem BP.-en). A száloda(hasonlít ahova jártam középsuliba) portáján volt az egyik asztal alatt egy pénztárca meg melette egy kocsi kulcs. A pénztárcát megnéztem volt benne pénz zsebrevágtam(kb 10 évesen loptam utóljára) a kulcsot meg otthagytam. Nem vette észre senki kiléptem a parkolóba. Több autó között feltünt, hogy ott van egy

prémium japán autó.Nem emlékszem, hogy toyota volt-e vagy Lexus, de minden esetre drága volt és hybrid volt.

Gondoltam visszanézek a kulcsért, megszereztem.A portás rámszólt, hogy "az az öné"?Próbáltam lelépni, jöttek a rendőrök, el is fogtak.


Mikor kihalgattak jött két japán fiatal iker testvérpár(egy lány és fiú). Panaszkodtak, hogy szegény papájuk meghalt.Persze én bilincsbe voltam mikor kihalgattak. A fiú hozzámvágta, hogy mekkora g...ci vagyok hogy kirabolok egy elhunytat. Erre megszólal a lány és közben sír: " Mit mondunk Mamákának(a mama) mi történt a papával?" kérdezte.


Erre én elkezdtem mondani neki, hogy az én dédimet(aki 2015-ben hunyt el 95 évesen) is így hívják, így becézik. Erre azt mondta: " Dögölj meg!!"


Na itt fel is ébredtem, iszonyatoasan vert a szívem paráztam is majd pár másodperc után az éjszaka közepén elkezdtem hangosan röhögni, vísítani :XD ...hogy mekkora egy balfaaax vagyok vagy lúzer stb. :D

Igaz nem ébredt fel senki sem a családból...stb.



Hogy is hívják azt a ciklust mikor álmodik az ember?

Pont ezért emlékszem ilyen élesen mert nem 8-kor aludtam el. Már tavaly fel kellett volna hogy tegyem a kérdést, de jobb későn mint soha.



2017. aug. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ebben hol van az asztrálutazás? Nem értem.

Ez csak egy sima álom volt az alapján, ahogy én értelmezem.


Úgy tudom, a REM fázisban álmodunk.


Jobbulást!

2017. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:
100%

Bizonyos értelemben minden álom egy asztrál utazás, hiszen álom közben nem a testünkben tartózkodunk.

A saját kis asztrál világunkban teremtünk, hozunk létre magunknak a gondolatainkkal valóságokat, melyeket akkor ténylegesen egyedüli valóságként is élünk meg, s melyet addig tartunk fenn, ameddig az álom tart.

A mindenkori lelkivilágunk különböző érzelmei törnek ilyenkor a felszínre, hogy az azok alapján alkotott helyzetek (maga az álom) révén azok feloldódjanak és a lelkünk megnyugodjon.


Egyébként a 10 éves korod előtti valódi lopásod emlékéből fakadó álom volt ez. Vagy azért álmodtad, mert (akár titkon) kedved lenne újra, de félsz a lebukástól, vagy nem szeretnél már, és félsz is a lebukástól. Ha pedig akkoriban féltél a lebukástól, vagy le is buktál, annak emléke jelent meg az álmodban.

2017. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!