Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt?

Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy gyerekem született. De így a semmiből. Nem volt se párom, meg nem voltam terhes se, csak egyik nap szültem 1 gyereket.

Az álomban benne volt hogy még szüleimmel lakok, meg tanulok és azon agyalgunk hogy hú akkor most mi legyen mert hát hogy tartom el, hogy tanulok stb.

Honnan jöhetett ez mikor én mostanában ilyenről egyáltalán nem gondolkodtam, közelébe se kerültem hasonló esetnek....?


2021. jan. 21. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még eszedbe juthatott álmodban, ahogy ébren is. Nem akart üzenni az univerzum semmit, az álmoknak nincsenek hátsó szándékaik vagy rejtett üzeneteik. Ezt álmodtad, és kész. Én meg azt álmodtam ma, hogy repülőt vezettem, aztán én sem gondolkodtam soha ilyeneken, elhiheted.
2021. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Törekszel(szültem) arra, hogy legyen egy párkapcsolatod(gyereket). De még nincs saját életed(még szüleimmel lakok), meg kereseted(tanulok). És ezért próbálsz egyeztetni a szüleiddel(agyalunk..stb.).
2021. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!