Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az álmok...

Mit jelentenek az álmok általánosságban?

Figyelt kérdés

Az álmok igazából vágyakat, félelmeket, vagy az aznapi történéseket vagy a megoldatlan problémáinkat dolgozzák fel? Vagy hogy is működik ez?

Azt megszoktam figyelni, hogy gyakran megjelennek benne motívumok az előző napról is, meg vannak visszatérő gondolatmenetek.



2021. jan. 21. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy New Yorkban sétálok, és menet közben elkezdtem gondolkodni, hogy hogy a francban kerültem én ide. Amúgy nagy álmom eljutni, szóval beugrott, hogy biztos csak álmodom. Próbáltam végiggondolni, hogy hogy jutottam oda, de nem emlékeztem az utazásra, nem tudtam megmondani magamnak, hogy kivel jöttem, de még csak azt sem, hogy hova fogok "hazamenni" este.

Rájöttem, hogy álmodok.

Hogy megbizonyosodjak róla, elkezdtem próbálgatni, hogy miket tudok megcsinálni. Felmentem egy lépcsőre, és leugrottam a harmadik fokáról. Nem éreztem semmit. Gondoltam, akkor le tudok ugrani magasabbról is, akkor sem fogok érezni semmit. Így is lett. Aztán azt gondoltam, hogy akkor tudok én repülni is akár, ha akarok, és leugrottam a lépcső legtetejéről, és tényleg baromi nagyot tudtam ugrani legalábbis. Ott volt egy élelmiszerbolt, azonnal bementem oda csokit lopni, aztán betörtem a kirakatát egy nagyobb kővel. Épp mentem volna autót lopni magamnak, amikor sajnos felébredtem. De érdekes volt látni, hogy milyen pszichopata állat lettem hirtelen. :D

2021. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Valòjában semmit sem tudunk hivatalosan az álmokròl meg ugy alapbòl semmiről mert pl az iskolai tudásanyagot baromira nem frissìtik. Oka a túl sokba kerülne mindent újra ìrni ès ezt egyszer már nyìltan ki is jelentettèk.
2021. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!