Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom bajt jelenthet,...

Ez az álom bajt jelenthet, vagy csak az érzéseim szórakoznak velem?

Figyelt kérdés

Tegnap este a halott nagypapámmal álmodtam. Már 3 éve elment, a háza pedig eladásra került. Az álmom lényege az volt, hogy a régi házába kerültem, a papám akkori kutyája is ott volt (már a kutya sem él.)

Az ajtó zárva volt, bekopogtam, a nagypapám pedig kijött. Nagyon meglepődőtt, elkezdett sírni, majd én is sírtam, mondta mennyire szeret, hogy mennyire hiányzok neki és örül annak, hogy végre újra láthat.

Az álmom azzal ért véget, hogy édesanyám is megjelent sírva. Mind a ketten csak sírtak, majd engem átöleltek, nem akartak elengedni. Amikor felkeltem kirázott a hideg.. megpróbáltam kizárni, de csak ezen kattogok egész nap. Az álom végen a legfurcsább az volt, hogy láttam kívülről saját magamat is.


2021. jan. 26. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hiányzik a nagypapád. Részvétem,
2021. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor làttad magadat,az pont úgy nézett ki mint a mostani önmagad, vagy csak tudtad, hogy te vagy az?

Persze, gondolhatod azt, hogy hátha azt jelenti, hogy te is meg fogsz halni, -szerintem mindenkinek ez ugrana be-, de szerintem nem kell megijedni, sok mindent jelenthet, és ugyanakkor lehet nincs is semmi jelentősége, csak megjelent benned lapangva a halál gondolata, és a tudatalattid lefordította.

2021. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok nagy része a tudatalattid üzenete és általában szimbolikusak. Amit leírtál nagy eséllyel az jelenti hogy te nem engedted el őt, nem zártad le az elvesztését.
2021. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reszvetem. A nagypapad ezzel akarta tudatni, hogy faj, hogy nem lehettek egyutt, de szeret es hianyzol, gondol rad. A siras az elvesztes miatt volt. Szerintem nem kell rosszra gondolni. Tudd, hogy szeret es melletted van, segit a tavolbol is :)
2021. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2- tudtam, hogy én vagyok az, csak a hajam színe volt a régi.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Ment a zöld kezecske. :)

2021. jan. 26. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, az eltávozottaknak könnyebb álmokon keresztül üzenni, kapcsolatba lépni. Ez néha kicsit sután sikerül. Az álmok pedig néha kicsit eltúlozva adják át az infokat. Megijedni nem kell, persze az ember legyen mindig óvatos. De bárhogy is van, jó hogy legalább álmokban még lehetséges a találkozás.
2021. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ez azt jelenti ,hogy hiányzik a gyermekkorod vagy keveset vagy a családoddal vagy nem tudsz töltődni a családod társaságában.
2021. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hű(kutya) akarsz lenni a papád régi emlékéhez, családjához(házába kerültem).


De nem vagy rá méltó(az ajtó zárva volt), ezért próbálsz bűnbánó lenni(bekopogtam). Majd békét kötöttek veled(a nagypapám pedig kijött). Nagyon meglepődtek rajtad, örültek is nagyon(elkezdett sírni), ahogy te is, mondták mennyire szeretnek, hogy mennyire hiányoztál nekik és örülnek annak, hogy végre újra velük vagy(láthat).


Édesanyád is boldog(sírva), papád családjával együtt(mind a ketten csak sírtak), helyeslik a döntésedet(majd engem átöleltek), ragaszkodnak hozzád(nem akartak elengedni). Ezt azért nem gondoltad komolyan(amikor felkeltem kirázott a hideg). Elgondolkodtál magadon(láttam kívülről saját magamat). Kezdődik újra a régi nóta(hajam színe a régi).

2021. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!