Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az érdekes álom?

Mit jelenthet ez az érdekes álom?

Figyelt kérdés
azt álmodtam hogy egy külföldi iskolába vagyok valami random öcskössel és két csajjal találkoztunk full random és megkérdeztem a nevüket de csak az egyik mondta el, a másik nem de arra utaló hanggal hogy akar valamit (tipikus perverz hang) kb 19 évesek lehettek.

#külföld #álom #iskola #random öcskös
2021. jan. 25. 22:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Szióka ! Szerintem azt jelenthette, hogy vár rád valaki, akár egy barátnő. :) 20/L
2021. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mibol gondolod ezt csajszi?
2021. jan. 25. 22:48
 3/8 anonim válasza:
87%

#1 vagyok

Szerintem ezt jelentheti :)

(Nem kérek privátokat)

2021. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

XIII Magdi jós maszekba álmokat fejt meg fordulj hozzá bizalommal.


[link]

2021. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Okay so hello my name is Dinesh and i m going to help u

So first be trying to found a reson why you dreamt those thing s

Than try to figoure out who was the “öcskös”(sorry i am using google translate and it dont knew this wourd)

Than try to figoure out who the girls was

And at the end subscribe to my hindi tuotorial chenel on youtube my chenel is: clever programmer

Bie

2021. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%
Szia! Szerintem dugni akartak veled meg az öcskössel. Felváltva cserélnétek őket majd a végén közös elélvezés
2021. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
érdekes :P
2021. jan. 26. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Számodra kellemetlenül oktatnak(külföldi iskolába), valami bugyuta lelkizéssel(random öcskössel) a bizonytalan(két) csajozással kapcsolatban(..találkoztunk). Hogy meg kell ismerni a gondolkodásmódjukat(megkérdeztem a nevüket). Mert nem mindegyik őszinte(csak az egyik mondta el). Van amelyiknek hátsó szándékai vannak(másik nem..perverz hang).
2021. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!