Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom kutyával, mit...

Visszatérő álom kutyával, mit jelent?

Figyelt kérdés

Már 2017 óta egy bizonyos mémetjuhász szerepel az álmaimban.

Leggyakrabban a piactéren van, kétszer volt néném házában, egyszer pedig ha jól emlékszem egy csomagtartóban feküdt.


Egyszer meg is harapott, pedig általában békés.


Van saját németjuhászom, de ő egyáltalán nem úgy néz ki mint az álmomban.



2021. jan. 26. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Az álmoknak nincs bensõséges jelentése
2021. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ő a totem állatod, vagy a szellemi vezetőd?

Ne ess kétségbe, az enyém egy aranyhal, először nekem sem esett valami jól, amikor lehetett vna valami sokkal menőbb, oroszlán, tigris, medve, farkas, akármi, de nem. Úgyhogy megbarátkoztam vele és nagyra értékelem.

2021. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy előző életedben kutya voltál vagy egy földönkívüli gyíkember kutyának álcázva, aki futott a 5G rádió hullámok elől egy alufóliából készült süveggel a fején.
2021. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni mi a totemallaton?
2021. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sokat álmodtam vele, főleg amikor valami nehézség jött az életembe.
2021. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 az is lehet hogy Szentimrei Nyestember és a Toklafánok szerelem gyereke akit a gyíkemberek keresnek a vére gyógyító hatásáért, így az Atlantiszi fényjáróknak nem volt más válsztása mint szerencsétlen kérdező álmába rejteni?
2021. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

A hűségedet(németjuhász) áruba bocsátod(piactéren van). A nénédnek az az elve(házában), hogy mindenkivel hűségesnek kell lenni. Ha munkáról van szó(autó). Félre kell tenni(csomagtartóban), a hűséget és nem foglalkozni vele(feküdt).

Valamikor bosszant(harapott), hogy hűségesnek kell lenned, pedig általában türelmes vagy(békés).

2021. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!