Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele visszatérően?

Miért álmodok vele visszatérően?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, általánosban osztálytársam volt, eléggé szerettem (nem volt semmi, csak ilyen ,,titkos szerelem,, volt). Most 5-6 éve van, hogy elballagtunk, de vele álmodok. Semmi előzmény nincs. Miért lehet? Igaz, hogy nagyon kellemes álom volt (hülyéskedtünk, elvoltunk), de én nem akarok rá gondolni se, mert csak az jut eszembe, hogy milyen béna és szerencsétlen voltam... Miért lehet, hogy ennyi év után nem egyszer, vele álmodok? Mert hiányzik??

2021. jan. 15. 09:53
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Èn nekem is voltak az osztálytársaimmal, illetve egy fiúval visszatérô álmaim sokáig. Ezek, csak múltbèli kèpek álomformában. Semmit nem jelentenek!
2021. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bánod hogy kihagytad a vele való kapcsolatban rejlő lehetőségeket(bénának és szerencsétlennek érzed magad).
2021. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ.


Igen, nagyon esetlen voltam (vagyok? Bár ebben is igyekszem változni). Meg leginkább túltenni rajta magam, de valahogy visszatér...


Hozzáteszem a kérdés óta még legalább 1-2 alkalommal megtörtént, hogy álmomban jelentős szerepe volt ismét... Az a baj, hogy most nincs nagyon más, aki lefoglalná a gondolataimat, szóval az agyam önkéntelenül felhozza, főleg mióta semmi előzmény nélkül vele álmodok... Ha lenne valami tipp arra, hogy ne gondoljak valakire azt megköszönném 😅😅😅

2021. jan. 23. 23:41
 4/5 anonim válasza:

Hát nekem ezt a legjobb barátnőm mondja mindig ha valakivel álmodom:

- Ha előző este rád gondol, akkor vele fogsz álmodni.

Szóval lehetséges hogy ő gondolt rád. Szerintem két tippem van: keress mást ,, crhussolhatsz" (Vagy mi ez a szó) vagy írj a srácnak és beszéljetek mint BARÁTOK

2021. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*akit
2021. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!