Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit egy visszaté...

Jelenthet valamit egy visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Ti hisztek az álmok jelentésében? Akár visszatérő akár nem? Először fordult velem elő, hogy olyat álmodtam, amit már korábban is egyszer... bár el kell mondanom, hogy - ha van ilyen álomban - lehet, hogy ez is csak egy dezsavű érzés, mert csak úgy érzem, hogy álmodtam már róla, de nem tudnám megmondani, hogy mikor.

Az egész arról szólt, hogy bementem egy szállóba, aminek volt egy nagy hallja/lobbija ami tényleg hatalmad volt, de semmi különös... eddig minden oké. A furcsaság az volt, hogy a hall 4 sarkából nyíltak ajtók, amik a szobákhoz vezettek. Ahogy bementem az ajtón, hosszú folyosón álltam, amik mentén nem ajtók nyíltak a szobákra hanem függönyök, amik fóliából voltak (szóval minimálisan áttetszőek) és 2 vagy 3 ágy volt egy szobában, szóval semmi extra és az egész le volt lakva. A takarók, a párnák mind szakadtak és koszosak voltak, amiket sosem mostak ki mások után és mind más-más mintájú volt. (Pöttyös, csíkos stb...) Volt egy konkrét ágyam, de a többibe is benéztem és ott is ugyanolyan kopottas volt minden.

Szóval ilyen hülye szedett-vetett álmom volt. :DDD Nem tudom hová rakni. De valamiért tényleg olyan érzésem van, mintha már korábban megálmodtam volna.

(Bocs, ha hosszú lett és köszi, hogy végig olvastad.)



2021. jan. 5. 16:34
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az álom, nem mindig ad információt! Visszatérô álom, jelenthet valamit, egy fajta ûzenetet, amit álmkèpben kapsz meg. Èrdemes tudatosan feljèszûlni ilyen álomra.
2021. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy átlagos elvárás(bementem egy szállóba), hogy tartsunk egymástól távolságot, magányosak legyünk(hatalmas hallja). Mikor mellékesen(sarkából) mindenki ragaszkodik(4 ajtó) a megszokott életéhez(szobákhoz vezettek). Vagyis(bementem az ajtón) az átlagos(hosszú) kapcsolatokra(folyosó) a nyitottság jellemző(nem ajtók) titokban(függöny), legalábbis látszólag(fóliából voltak) őszintén vállalják(áttetszőek). Van aki(szobában) bizonytalan(2) van aki teljesen közvetlen(3 ágy volt). Ami szégyennek számít(az egész le volt lakva). Elavultnak(szakadtak), bűnösnek(koszosak) számít a védekezés(takarók) és a szabályok elfogadása(párnák) rabosítás(csíkos) és megbélyegzés(pöttyös mintájú) indokkal. Amibe te is beletartozol(volt egy konkrét ágyam).
2021. jan. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2021. jan. 16. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!