Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon érdekelne

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy valahol voltunk egy baráttal és a barátommal és voltot három gyermek viszont csak az egyikre emlékszem. Ő úgy nézett ki hogy a haja vörös Göndör volt a szeme kék és szeplős arca. Négy öt év körüli lehetett. Anyának szólított pedig álmomban sem én voltam az anyja
2021. jan. 29. 16:07
 1/4 anonim válasza:
Semmit...?
2021. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre elég egyszerű a megoldás. Három gyerek volt, ami a szentháromságot jelenti, ez pedig a keresztényeknél van. A vörös haj, kék szem, szeplős arc, tehát a fehér bőr pedig a nácik tökéletes emberfajtáját jelképezi. 4-5 év körüliek lehettek, 4+5 az 9, 3x3 is 9, ugye a hármas szám már feltűnt itt egyszer. Keresztény, náci, így egyértelműen Hitlerről van szó. Hitler édesanyjának reinkarnációja vagy!
2021. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


--Barát: Megbízható személy, akit ismersz, pontosan ezt jelképezi az álmodban is.

--Gyerek: Új lehetőségeket szimbolizál.


A haja megfogott téged valamiért, ez azt jelképezi, hogy elszeretnél érni valamit. Valószínűleg nagyon. (Anyjának szólit, ezért gondolom így)


Összesítés: Van egy cél, amit nagyon elszeretnél érni, olyannyira, hogy már az álmaidban is megjelenik.


UI: Ha valaki feltesz egy álomfejtésről szóló kérdést, az azért van, mert megfogta az az álom valamiért. Tehát valószínűleg van jelentése, azonban annak ellenére, hogy fent leírtam egy lehetséges álomfejtést, nem biztos, hogy az álom tényleg jelent valamit.

2021. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egy barát és a barátod kegyeiért küzdesz(három gyerek). Azt gondolod(nézett ki), hogy veszélyben vagy(haja vörös), elfojtod az érzéseidet(göndör), mindenben a szolgálatukra készen állsz(szeme kék), lelkesíted őket(szeplős arca), úgy viselkedsz, mint egy dedós(négy öt év körüli lehetett). Biztonságra, szeretetre vágysz(anyának szólított).
2021. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!